Tvrzené sklo Fixed pro model Sony XPERIA XA1

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Tvrzené sklo Fixed pro model Sony XPERIA XA1

Příspěvek od Jozef Cmar » 03 led 2018 00:00

V posledních letech jsem na displeje svých telefonů nalepil spoustu různých tvrzených skel. Některá pasovala výborně, jiná už tak kvalitní nebyla... Před pár dny se mi ale do rukou dostala skla Fixed pro modely XPERIA XZ1, XPERIA XZ1 Compact a XPERIA XA1 (a také pro Apple iPhone X), která patří k tomu nejlepšímu, co jsem zatím měl možnost vyzkoušet. Po několika týdnech testování mohu jedině doporučit.

V současnosti sklo intenzivně používám na modelech Sony XPERIA XZ1 a Apple iPhone X, v obou případech pak jsem naprosto spokojen. Už samotná aplikace skla na displej byla velmi jednoduchá a pohodlná. Přiznám se, že málokdy se mi podaří sklo správně umístit při prvním pokusu. Přestože jsem skel lepil už desítky, rozhodně mě tato činnost moc nebaví. Tentokráte mi to ale zabralo jen pár desítek vteřin a s výsledkem jsem spokojen na obou telefonech. V obou případech jsem zvolil černé sklo, k dispozici jsou ale také skla bílá. Po aplikaci skla nedošlo k žádné degradaci barev a také reakce na dotyky je stále výborná. Samotnou odolnost skel jsem zatím naštěstí zkoušet nemusel, mou důvěru ale tato skla mají. Tvrzená skla Fixed byla tak jednou z cen v naší velké soutěži, brzy se tedy můžete těšit také na recenze jednotlivých uživatelů na našem fóru. Pro tyto účely jsem založil diskuze v sekcích XPERIA XZ1, XPERIA XZ1 Compact a XPERIA XA1, svoje zkušenosti tedy můžete mířit přímo sem (ať jste si toto sklo koupili nebo jste jej vyhráli). Sám uvažuji, že časem sundám černé sklo na modelu Sony XPERIA XZ1 a nahradím jej bílým sklem, v kombinaci s černým polepem od Skinzone by to mohlo vypadat ještě lépe. Jak jste spokojeni s tvrzeným sklem Fixed na vašem telefonu Sony XPERIA? Těším se na vaše komentáře (a samozřejmě můžete být také kritičtí, ale jak je poznat z mého textu, já jsem spokojen naprosto).

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1“