Krásná červená Sony XPERIA XZ Premium

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 11125
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Krásná červená Sony XPERIA XZ Premium

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 30 lis 2017 21:48

Začíná nám poslední měsíc v roce a to je ideální příležitost ukázat si jeden z nejkrásnějších telefonů současnosti. V dnešním článku si můžete prohlédnout velmi obsáhlou fotogalerii modelu Sony XPERIA XZ Premium ve variantě Rosso. Červená verze tohoto přístroje vypadá skutečně skvěle a třešničkou na dortu je krásné černé zapínací tlačítko. Musím uznat, že vzhled tohoto telefonu mě příjemně překvapil.

Snad poprvé nemám problém s výraznými rámečky kolem displeje, díky nim totiž červená barva krásně vynikne nejenom na zadní straně telefonu. Také oblast kolem displeje je vyvedena v krásné červené barvě. Jedinou výjimkou je zmíněné zapínací tlačítko a dohromady to prostě vypadá výborně. Pokud se výrobce v budoucnosti bude držet podobně atraktivních barev a přidá k tomu design s menšími rámečky, pak se můžeme těšit těšit na skutečně krásné telefony. Ještě pár měsíců si budeme muset na nové telefony Sony XPERIA počkat, vzhledem k vývoji v posledních letech už mi ale tato doba nepřijde dlouhá. Jak se vám líbí Sony XPERIA XZ Premium Rosso? Napadá vás nějaký hezčí telefon v portfoliu společnosti Sony Mobile?

Sony XPERIA XZ Premium v červeném provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xz-pr ... g8142-rosoObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“