Sony XPERIA XZ Premium ve stříbrném provedení

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ Premium ve stříbrném provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 19 pro 2017 19:13

Sony XPERIA XZ Premium je mezi letošními mobilními telefony unikátem, nabízí totiž špičkový HDR displej se 4K rozlišením. Telefon je navíc k dispozici v několika zajímavých barevných variantách a ačkoliv nefandím velkým rámečkům kolem displeje, XPERIA XZ Premium je krásný telefon. Červená varianta tohoto modelu vypadá fantasticky, ani stříbrné provedení ale není vůbec marné.

Hned na úvod se ale musím omluvit, nepodařilo se mi totiž ono stříbrné provedení vyfotit skutečně pořádně respektive fotografie níže publikované úplně na sto procent nevystihují eleganci tohoto modelu. A on skutečně elegantní a velmi pěkný je, osobně považuji model Sony XPERIA XZ Premium za jeden z nejkrásnějších telefonů od společnosti Sony Mobile vůbec. Navíc díky zmíněnému displeji je to telefon celkem unikátní, výrobce ale toto úplně nedokázal během letošního roku prodat. V příštím roce se ale dočkáme dalšího modelu s takto vysokým rozlišením, snad bude mít na trhu lepší pozici. Jak se vám líbí Sony XPERIA XZ Premium ve stříbrném provedení?

Sony XPERIA XZ Premium ve stříbrném provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xz-pr ... ome-silver

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

dartananr

Re: Sony XPERIA XZ Premium ve stříbrném provedení

Příspěvek od dartananr » 19 pro 2017 20:05

Sam som vlastníkom tohto telefonu a musim povedat ze je naozaj krásny.
Sony Xperia XZ Premium - G8141, LP 8.0.0,FW 47.1.A.12.75, Sony Xperia Z3compact tablet SGP 621, LP 6.0.1, FW 23.5.A1.291, Sony SmartWatch 3

bedanek

Příspěvek od bedanek » 19 pro 2017 20:37

Krásný je, krásnější být nemůže, ale zdá se mi jako by měl široké rámečky :D Teď vážně, taky jsem majitelem tohoto stříbrného provedení a opravdu vypadá skvěle ( větší rámečky mi nevadí). Samozřejmě se taky těším co Sony představí příští rok. Akorát doufám, že alespoň premium model zůstane 16:9 a s čtečkou na boku. Ostatní mě celkem nebere 8)

jarsou
Typ zařízení: Sony XPERIA XZ Prem.

Příspěvek od jarsou » 20 pro 2017 05:27

Ta čtečka na boku je fakt geniální, kam se na to hrabe Samsung se čtečkou na zádech a nebo dříve dole...

Dawe2
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Příspěvek od Dawe2 » 20 pro 2017 09:08

Souhlasím, čtečka z boku na tlačítku je geniální, ideální místo a je to rychlé,funkční a relativně spolehlivé.

Tronn

Příspěvek od Tronn » 20 pro 2017 09:54

Tak tak. Vzdy se na internetu hadaji kde je ctecka lepsi. Jedni breci ze kdyz je telefon na zadech tak ho clovek musi zvednout pro odemknuti. Druzi ze musi natahovat palec ke stredu a hrozi vypadnuti telefonu z ruky... atd.
Na boku to nema snad zadnou slabinu. Jen skoda ze to nema vic vyrobcu.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 pro 2017 10:25

Tak já nevím, pro mě by byly ideální čtečky dvě, jedna pod displejem a jedna na zádech. Ale až se podaří čtečku umístit do displeje, bude to jasná volba kombinující výhody obojího.
Obrázek

marokanec
Moderátor

Příspěvek od marokanec » 20 pro 2017 10:39

Už jsem četl, že některý čínský výrobce myslím Vivo to bude zkoušet dát pod OLED display a brzy to představí. Samsung chtěl také použít řešení od společnosti Synaptics, ale údajně to nefunguje úplně dobře. Třeba ten otisk pod OLED časem vychytají a bude to použitelné.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Martin2100

Příspěvek od Martin2100 » 20 pro 2017 11:21

Myslím, že čtečka v zapínacím tlačítku je prakticky dokonalá, je pořád "při ruce". Že bude v displeji je sice hezké, ale je to spíš zase móda, podle mne to moc praktické nebude. Když si to představíte, tak telefon budete muset jednou rukou držet a druhou rukou dávat prst na čtečku... Praktičnost tohoto řešení mi nějak uniká.
NMT: Nokia MD59 (4,5kg)
GSM klasika: Dancall HP 2711/SONY CM-DX 1000/Sony J5/Nokia 6310i/SE T630i/SE W800i/SE K790i
Android:SE Xperia X8/Samsung Galaxy Ace/SE Xperia mini/Sony Xperia S/Samsung Galaxy SIII/Sony Xperia Z2/Sony Xperia Z5/Xperia Z3 Tablet Compact + Xperia XZ Premium

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 pro 2017 11:25

Jednou rukou držet a druhou prst na čtečku? No já nevím, já držím telefon v jedné ruce a tou stejnou jej ovládám tedy položit daný prst na displej mi nečiní problém.
Obrázek

jarsou
Typ zařízení: Sony XPERIA XZ Prem.

Příspěvek od jarsou » 20 pro 2017 12:37

Já držím normálně telefon v levé ruce a čtečku jsem naladil na prostředníček, který na ni přesně padne. A pro ostatní případy mám palec na pravé ruce. Reaguje v obou případech naprosto spolehlivě a rychle... Naprostá spokojenost...😀

Nadzi

Příspěvek od Nadzi » 20 pro 2017 22:51

no mne osobne nevadi ako je telefon velky kde je ctecka nebo jak spatne se ovlada. mal som Note 8 a vzdy jednou rukou som to otvaral ale je pravda ze somtelefon najprv chytil tak aby prst dociahol na zada telefonu a az ked sa odomkol pak chytitl normalne a slo

ovsem ked som vsade inde len nie doma tak telefon za tu cenu vzdy pouzivam dvoma rukami jednu ruku len ked vybral na hodiny nebo tak jinak mam docela strach to drzat v jedne ruce zatu cenu :)
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“