Sony XPERIA XZ Premium s novým polepem od Skinzone

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ Premium s novým polepem od Skinzone

Příspěvek od Jozef Cmar » 06 led 2018 23:29

Sony XPERIA XZ Premium patří k nejzajímavějším telefonům v portfoliu společnosti Sony Mobile a sám jsem tento telefon půl roku vlastnil. Ačkoliv v současnosti už mám model Sony XPERIA XZ1, na předchozí telefon rád vzpomínám. Abych se vyhnul poškrábání zadní strany telefonu, pořídil jsem na telefon ochrannou samolepku Skinzone. Zpětně vzato si ale říkám, jestli tím design tohoto přístroje neutrpěl až příliš...

Když jsem po půl roce prodával tento telefon, díky polepu od společnosti Skinzone vypadal jako nový. Na druhou stranu jsem ale celou tu dobu nemohl obdivovat velmi krásný styl zadní části přístroje a možná to byla škoda. Stříbrná verze vypadá fantasticky a třeba červená verze se mi líbí možná ještě více. Takže si díky modelu XPERIA XZ Premium odnáším zkušenost, že ne vždy je ochranná samolepka tou správnou volbou. Sice se snažím svůj telefon vždy chránit co nejlépe, u pěkných telefonů tím ale vzhled někdy může utrpět a chce to tedy případně dobře volit, jaký motiv na svůj telefon umístíte. V případě modelu XPERIA XZ Premium jsem zkusil dva různé motivy a zpětně vzato ani jeden nakonec pozitivně nehodnotím (ale nějakou dobu mi trvalo než jsem si chybu připustil). Třeba v případě posledního telefonu jsem sáhl po černé imitaci karbonu a to je kombinace, která nezklame nikdy (na modelu XPERIA XZ1 vypadá výborně). Už teď ale začínám přemýšlet nad motivem pro příští telefon Sony XPERIA, který by se na našem trhu měl objevit během letošního jara. Máte nějaké nápady?

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“