Červená Sony XPERIA XZ Premium je nejkrásnější

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 11047
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Červená Sony XPERIA XZ Premium je nejkrásnější

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 31 led 2018 00:46

Máme za sebou prvních pár týdnů roku 2018 a za sebou představení prvních telefonů Sony XPERIA pro rok 2018. V loňském roce výrobce moc v oblasti designu neexperimentoval, přesto se ale našel jeden telefon, který mě v tomto směru skutečně hodně zaujal. Jedná se o červenou variantu modelu Sony XPERIA XZ Premium, která je podle mého nejkrásnějším telefonem od společnosti Sony Mobile roku 2017.

A podle mého ještě nějakou dobu tím nejstylovějším přístrojem zůstane, ačkoliv nová XPERIA XA2 v modré barvě vypadá rovněž výtečně a mohl by to být skutečně velmi oblíbený telefon. Právě nové barevné varianty by mohly být relativně levnou cestou, kterou výroby výrazně oživí svoje portfolio. Spoléhat jen na černé a bílé telefony se dlouhodobě moc nedá a nový směr mi vyhovuje. Právě v případě modelu Sony XPERIA XZ Premium se ukázalo, že kombinace červené barvy a černých doplňků (atraktivního zapínacího tlačítka) vypadá prostě skvěle. Ať už tedy společnost Sony Mobile v letošním roce představí jakýkoliv topmodel, výběru barev by měl výrobce věnovat náležitou pozornost. Stejnou pozornost by výrobce tak mohl věnovat výběru materiálu a také tímto oživit svoje portfolio a posunout své přístroje na novou úroveň. Jestli se to ale v letošním roce skutečně stane je otázkou. Každopádně Sony XPERIA XZ Premium Rosso ukázala, že společnost Sony Mobile umí udělat pěkný telefon. Doufám, že jich v roce 2018 bude co nejvíce. Na jaké barvy a materiály by podle vás měl výrobce vsadit v roce 2018?

Sony XPERIA XZ Premium v červeném provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xz-pr ... g8142-rosoObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“