Sony XPERIA XZ1 Compact dorazila do redakce

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ1 Compact dorazila do redakce

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 pro 2017 01:24

Do naší redakce konečně dorazil model Sony XPERIA XZ1 Compact a začíná jeho intenzivní testování. Už během pár dní mě telefon dokázal několikrát překvapit... Jeho vzhled je rozhodně příjemným překvapením, vypadá lépe než na fotografiích. Naopak třeba skóre v Antutu Benchmark je překvapení méně příjemné (což ale nic nemění na tom, že telefon je velmi rychlý a prostě funguje skvěle).

Základní balení telefonu není příliš bohaté, už po několikáté jej ale nebudu výrobci vytýkat. V poslední době totiž během předobjednávek rozdává zdarma kvalitní bezdrátová sluchátka Sony a navíc občas spouští věrnostní programy, v rámci kterých můžete zdarma získat pěkné sady příslušenství. Samozřejmě, že na tyto bonusy dosáhne jen malá část zákazníků, na druhou stranu ale zkrátka potěší. Navíc telefony Sony XPERIA se nesnaží válčit na trhu bohatým příslušenstvím v základním balení, jdou na věci jinak. A Sony XPERIA XZ1 Compact je pravděpodobně nejvýkonnějším kompaktním telefonem současnosti, vždyť ve svých útrobách ukrývá procesor Qualcomm Snapdragon 835. Těšit se ale můžete také na spoustu dalších funkcí a třešničkou na dortu je pak přítomnost operačního systému Android 8.0.0 Oreo. Co mě zatím nejvíce zklamalo? Po zkušenosti s červenou verzí modelu XPERIA XZ Premium m hodně mrzí absence této barvy u modelu XPERIA XZ1 Compact. Kompaktní červenočerný telefon s velkým výkonem by se mi líbil. Jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti s nejnovější kompaktní vlajkovou lodí společnosti Sony Mobile?

Sony XPERIA XZ1 Compact můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/mobilni-telefony/sony-mobile

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět