XZ1C - OTG / flash disk

malahavranice
Typ zařízení: Xperia XZ P Dual

Re: XZ1C - OTG / flash disk

Příspěvek od malahavranice » 20 bře 2018 14:06

Mně XZ Premium dělá to samé.
Žádný firemní účet nemám a používám Kingston DT Micro Duo (nyní spolu s adaptérem na USB-C)

oldboy63

Příspěvek od oldboy63 » 22 bře 2018 14:43

bedanek píše:
18 bře 2018 19:24
Ale Miramar1 o pár řádků výš píše že mu to na xz1c funguje :D by bylo celkem divné, že by zrovna xz1c ( a jenom ta) neuměla otg
tak áno, dnes som pobehal trochu obchody a v planeoelektro mi bol predavač ochotný rozbaliť na otestovanie niečo také, ako má miramar z mironet.cz. teda na jednej strane usbc a na druhej usba. s tým to funguje.
takže nefunguje to s otg káblikom zo z1c plus s pridanou redukciou micro usb-usbc, ale s usbc-usba to funguje. je to záhada, ale je to tak. pripojené flešky mi načítalo hneď v totalcommanderi aj vo vstavanom prehliadači súborov.
Myslieť, znamená ho^no vedieť!
motorola talkabout 2288, ericsson t65,SE K700i, SE K800i (M2 4GB), SE C905 Black - (M2 16GB, HPM-70, MPS-70 + MS-410, MMR-70)
xperia NEO - 32GB - (ROM SK-CZ XPERIA TEAM EDT-2, kernel aliance 1.5full, unlocBL, root, Adreno JB drivers, foťák-úprava), xperia Z1 Compact (black) + 128 GB SDXC - root, [ROM][5.1.1] LGO Z1C.236 V7.5 WHITE & BLACK, BL po výmene základnej dosky už lock+ kamera CYBERIAN 8.0, xperia XZ1 compact black + 256GB SDXC

Autor tohoto vlákna
qsubt

Příspěvek od qsubt » 25 bře 2018 23:55

Artemian píše:
20 bře 2018 09:37
qsubt píše:
06 bře 2018 23:16
Kdyz pripojim ja USB flash disk, pise to v notifikaci: "USB uloziste zakazano - Zasada zabezpeceni zakazuje pouziti USB uloziste"
Nikde v nastaveni dal nejake povoleni neni.
V... NASTAVENI --> PRIPOJENA ZARIZENI --> PRIPOJITELNOST USB .... je REZIM PRIPOJENI USB sedy (neaktivni).
OTG na Xperia XZ1c rozhodně funguje. Používám na své XZPremium flashku od SONY USM-64CA1 (Usb-C flashdisk). Nemusím dávat ani vyhledání USB zařízení a ihned mi zareaguje File Commander a Flashku otevře. A to i na kamarádově XZ1c.

Pokud Ti zařízení vyhazuje tuto hlášku je v nastavení zařízení pomocí některého účtu, G-Suite (firemní gmail), Exchange a další... nastaveno, že dané zařízení nemůže číst z externích pamětí. Projdi si v zařízení všechny nahrané účty a zkus je postupně odebrat a uvidíš, který z účtů to dělá.
zvlastni :-/
ja zadny firemni ucet ani firewall v telefonu nemam, skrz NASTAVENI a UCTY tam mam zobrazene ucty:

email (primo ten sony klient)
google ucet
office
onedrive
opera
revolut
telegram
twitter
mbank
a nejake pocasi, - weather

i jsem vsechny ucty krom emailu a googlu odstranil, telefon zresetoval... uplne stejna hlaska
(testovane se SanDisk Ultra Dual - 16GB SDDDC2-016G-G46). USBC-USBA.

asi mam nejakou smeckovni xperii

Autor tohoto vlákna
qsubt

Příspěvek od qsubt » 02 dub 2018 13:17

vyreseno funguje.

po tom co se me dostal do ruky jeste nejaky levny samsung a na nem se to vssechno hned bez problemu rozjelo, jsem se premohl a hodil xperii do tovarniho nastaveni (jo, mohl jsem to udelat driv, ale ta lenost). Pak flashky normalne fungovaly... tak jsem zajasal. A zacal znovu instalovat (rucne) pridavat a instalovat vsechny me apky..., kdyz jsem to ukoncil a flashku zasunul... zas to neslo, stejna hlaska...

tak jsem znovu do tovarniho nastaveni, fungovalo to, znovu jsem pridaval apky, jednu po jedne a zhruba vzdy po 3 jsem kontroloval funkcnost flashdisku - abych identifikoval nejaky pseudokonflikt, nebo jak to rict... doinstaloval jsem vse... a porad to jelo... a i dal jede...

nechapu uplne proc a jak... a jsem zvedavy kdy to jet prestane, jestli za tyden, mesic nebo nikdy. Takze asi tak.

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 02 dub 2018 14:25

Tak to je je vzteku, ale hlavně, že to funguje.

To je asi tak jako jsem já měl dříve problémy s vestavěným mailovým klientem a účtem na Seznamu... Zlobilo mazání mailů... X krát jsem provedl vymazání dat u aplikace email, pak už jsem to nevydržel a rovnou jsem udělal opravu software přes Xperia Companion a mailový klient stále zlobil... Tak jsem ještě několikrát vymazal data u aplikace email a světě div se, od té doby pokoj.

Ale proč to píšu? Asi něco mezi nebem a zemí a hrozně mi to připomnělo tvou anabázi za funkčním OTG...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

beck5

Příspěvek od beck5 » 03 dub 2018 10:38

No podobný problém som mal s Xz premium nešlo mi VoLte mal som tam ce hodil telekom a nešlo až kým som neurobil čistý flash
8) XZ2

malahavranice
Typ zařízení: Xperia XZ P Dual

Příspěvek od malahavranice » 04 dub 2018 06:10

Přesně, jak píše verbatim - něco mezi nebem a zemi!!!!
Tak dlouho jsem si s tím hrála, zkoušela kabely, redukce, šťourala se v nastavení, až mi to jednoho rána prostě fungovalo.
Bohužel, jak se to přesně povedlo a co byla příčina nevím. Rozhodně to však nebylo nic, související s účty nebo e-mailem, s tím jsem nedělala vůbec nic.
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ1 Compact“