Sony XPERIA XZ1 s polepem Black Carbon

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ1 s polepem Black Carbon

Příspěvek od Jozef Cmar » 10 lis 2017 00:34

Sony XPERIA XZ1 je nejnovějším členem naší redakce, v minulosti jsem přitom na spoustu telefonů aplikoval dekorativní a ochranný polep od společnosti Skinzone. Stejnou cestou jsem se vydal také tentokráte, proti minulosti jsem se ale rozhodl experimentovat podstatně méně a sáhl po osvědčeném motivu Black Carbon. Tento skvěle vypadá, povrch skinu navíc není hladký, takž se telefon jistěji drží.

V první chvíli jsem byl trochu nespokojený s aplikací tohoto skinu, nově totiž jsou boky telefonu přímo součástí hlavního skinu (tedy zadní části) a dlouhou dobu se mi kraje odlepovaly. Chce to trpělivost (kterou jsem původně neměl), pokud tomu ale pár minut dáte, odměnou vám naopak bude mnohem lépe chráněný přístroj a navíc takto skin lépe vypadá. Samozřejmě, že takto přes okraj nejde vytvořit každý skin, Sony XPERIA XZ1 je ale dostatečně zakulacená, takže to není problém. Ale výsledek vypadá skutečně výborně a těch pár minut držení telefonu (než se skin dostatečně silně přilepil) se jednoznačně vyplatilo. Za mě tedy spokojenost a pravděpodobně budu nadále model Sony XPERIA XZ1 využívat bez pouzdra, případně zůstanu jen u průhledného obalu. Jak se tento doplněk od společnosti Skinzone líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Tronn

Re: Sony XPERIA XZ1 s polepem Black Carbon

Příspěvek od Tronn » 10 lis 2017 08:13

Na ty pekny kovovy zada u XZ1 bych si ho nedal. Prece jen je to premiovej material tak chci mit i takovej pocit.
Ale jinak je ten polep fajn. Mel sem ho na Xperii Z Ultra a dobry.

Odör
Typ zařízení: Moto Z Play

Příspěvek od Odör » 10 lis 2017 12:55

Kbey som mal telefón so sklom, je to prvá vec kam to nalepím. Pekne to vyzerá ale na kov by som to naozaj nedával.

j.k.f.

Příspěvek od j.k.f. » 10 lis 2017 13:37

Nějak mi chybí fotka přední strany, jak to vypadá na hraně kov-sklo.
Ještě na Xperii V jsem udělal zkušenost, že Skinzone folie se na zahnutých hranách začne časem odlepovat...
A souhlas, dávat folii na kov je ... zvláštní :shock:
Motorola TX770, cd930, Timeport 250 + Palm Vx, Siemens S55 + Palm T3, Sony Ericsson P910i, Benq-Siemens S68/M81 + Palm T|X, Palm Prē, HP Pre3 + TouchPad, Sony Xperia V + Nexus 7, Xperia Z3 Compact, Xperia XZ1

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 10 lis 2017 15:52

Já dávám skin především tam, kde hrozí poškrábání nebo otisky prstů. Ani jedno nemám rád, pokud časem prodávám telefon, chci prodávat nový přístroj :)
Obrázek
Odpovědět