Sony XPERIA L2 je skvělý telefon pro muzeum

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA L2 je skvělý telefon pro muzeum

Příspěvek od Jozef Cmar » 05 dub 2018 00:14

Mobile už v letošním roce představila mnoho zajímavých mobilních telefonů a většina si zaslouží pozornost zákazníků. Modely Sony XPERIA XA2 a XPERIA XA2 Ultra jsou velmi kvalitní, modely Sony XPERIA XZ2 a XPERIA XZ2 Compact pak vsází na skutečně originální design. V letošním portfoliu ale najdeme také jeden model, který nezaujme téměř ničím. Dobře by se ale vypadal třeba v muzeu...

Včera jsem přitom publikoval recenzi modelu Sony XPERIA XZ1 Compact a ta se mi s postupem času líbí stále více. Už na začátku jsem byl fanouškem tohoto přístroje, můj zájem o tento model ale trvale rostl. V případě modelu Sony XPERIA L2 je situace diametrálně odlišná... Tento telefon se mi nelíbí už od oficiálního představení a po několika týdnech testování se moje antipatie ještě více prohloubila. Sony XPERIA L2 je totiž skvělým telefonem leda pro muzeum, jednou totiž může ukázat, jaký telefon byl schopen zavedený výrobce uvést na trh v roce 2018. Zastaralý procesor, zastaralý displej, nezajímavý design. A to vše za cenu, která zase tak úplně nízká není. Dnešní video je tedy pravděpodobně posledním záběrem na model Sony XPERIA L2, který na našem webu najdete. Neshledávám na tomto přístroji totiž vůbec nic zajímavého. Jaký je váš názor na něj?

Obrázek
Obrázek
Odpovědět