Sony XPERIA XA2 je nejkrásnějším telefonem v letošním portfoliu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA2 je nejkrásnějším telefonem v letošním portfoliu

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 bře 2018 08:10

Nemá smysl to tajit, vzhled modelu Sony XPERIA XA2 se mi hodně líbí a myslím si, že se díváte na pravděpodobně nejstylovější telefon od Sony Mobile v rámci letošního portfolia. Do rukou se mi dostaly hned dvě barevné varianty tohoto přístroje, konkrétně modré a stříbrné provedení. V obou případech se jedná o velmi stylové přístroje. Výrobce navíc chválím i za výběr barev, tu svou si vybere každý.

V minulosti tomu tak ale nebylo vždy, občas výrobce sice telefon uvedl v několika barvách, žádná ale nebyla příliš atraktivní a všechny byly až příliš elegantní. Sony XPERIA XA2 je ale v tomto směru úplně jinde a je to super, kvarteto barevných variant skutečně dokáže dobře pokrýt požadavky zákazníků. Modrá verze vypadá fantasticky, růžová se zalíbí slečnám. Kdo naopak chce vsadit na eleganci, sáhne po stříbrné verzi. V záloze je pak decentní a přitom atraktivní černá verze. Za sebe tedy musím ještě jednou pochválit, toto se skutečně podařilo. Jaká barva je tou nejatraktivnější podle vás?

Sony XPERIA XA2 můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa2-s ... h4113-blue

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Mirda86
Typ zařízení: XZ2 , P20

Re: Sony XPERIA XA2 je nejkrásnějším telefonem v letošním portfoliu

Příspěvek od Mirda86 » 14 bře 2018 19:00

Za me je to taky jednicka momentalne na trhu co se tyce Sony. Teda do te doby nez prijde do prodeje XZ2. Pak bohuzel bude XA2 dvojkou :)

Jinak mel sem cernou a doma mame jeste modrou. Obe barvy maji neco do sebe...

milan70
Typ zařízení: sony xperia xa2

Příspěvek od milan70 » 14 bře 2018 21:29

Ahoj,naprostý souhlas,ten telefon se fakt povedl. Poslední dva soňáky Z3compact a XA1 jsem měl bílé,protože jsem měl pocit,že na nich nebudou tolik vidět otisky. U XA2 jsem se podle obrázku neuměl rozhodnout,ale jakmile jsem viděl naživo černou verzi ,naprosto mi učarovala. Vypadá fakt elegantně a luxusně !! :good:

Mandragora
Typ zařízení: M2, E5

Příspěvek od Mandragora » 14 bře 2018 21:31

milan70 píše:
14 bře 2018 21:29
Ahoj,naprostý souhlas,ten telefon se fakt povedl. Poslední dva soňáky Z3compact a XA1 jsem měl bílé,protože jsem měl pocit,že na nich nebudou tolik vidět otisky. U XA2 jsem se podle obrázku neuměl rozhodnout,ale jakmile jsem viděl naživo černou verzi ,naprosto mi učarovala. Vypadá fakt elegantně a luxusně !! :good:
Dnes jsem měl v ruce tu černou variantu a přijde mi hrozně nudná...takže asi modrá vyhraje :)

Davel
Typ zařízení: L,XA,XA2

Příspěvek od Davel » 14 bře 2018 23:07

Mám ho v černé barvě a fakt luxus! :D

Murdoc

Příspěvek od Murdoc » 15 bře 2018 08:11

předek super, zmenšené rámečky sluší. zadek za mě už tolik ne, vypadá to spíš jako lacinější model. čili pokud bych dal předku za 1 a zadku za 3 tak výsledná známka by byla 2
SE T630 > SE K810i > SE Xperia Ray > Sony Xperia M > Sony Xperia Z3 Compact > Sony Xperia XA2
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA2“