Sony XPERIA XA2 recenze

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA2 recenze

Příspěvek od Jozef Cmar » 19 bře 2018 23:56

Před několika týdny jsem publikoval recenzi modelu Sony XPERIA XZ1 a reakce byly velmi pozitivní. Proto jsem se rozhodl natočit další recenzi a tentokráte už se zaměříme na jeden z letošních telefonů společnosti Sony Mobile. Podle mého by se XPERIA XA2 mohla stát nejprodávanějším telefon v rámci letošního portfolia, telefon nabízí atraktivní design a velmi vyváženou nabídku funkcí.

Konstrukce je kvalitní, operační systém Android 8.0.0 Oreo je dobře odladěn. Procesor Qualcomm Snapdragon 630 dodává telefonu dostatek síly, energii a skvělou výdrž pak zajistí baterie s kapacitou 3300 mAh. Telefon je navíc k dispozic hned v několika barevných variantách, každý si tak snadno vybere tu svou. Během roku by se telefon navíc mohl dočkat také operačního systému Sailfish OS, který pro tento model již oznámila společnost Jolla. Možná by telefonu slušela trochu nižší cena, tu současnou ale nepovažuji za špatnou. Za svoje peníze získáte solidní mobilní telefon, který vám bude sloužit dlouhou dobu. Společnost Sony Mobile vyrobila skvělý přístroj, teď by bylo ještě potřeba mu udělat reklamu. Více už v recenzi níže. Jak se vám líbí Sony XPERIA XA2?

Sony XPERIA XA2 můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa2-s ... h4113-blue

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Thymallus

Re: Sony XPERIA XA2 recenze

Příspěvek od Thymallus » 20 bře 2018 17:28

Jsem si všiml, že v aplikaci "home" zmizela možnost "poklepáním do režimu spánku". viděl jsem dobře nebo to tam je? Už jsem si zvykl poklepáním na displej telefon uspat, tak by mi to asi dost chybělo... dík za info
Když je vůle, cesta se najde ;)
Obrázek
Odpovědět