Srovnání černé a stříbrné verze modelu Sony XPERIA XA2 Ultra

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Srovnání černé a stříbrné verze modelu Sony XPERIA XA2 Ultra

Příspěvek od Jozef Cmar » 13 dub 2018 08:00

Sony XPERIA XA2 Ultra patří podle mého k nejzajímavějším telefonům současnosti a to také v oblasti designu. Možná vás to překvapí, telefon nemá zase tak malé rámečky kolem displeje a rozhodně mohl být jeho vzhled ještě lepší. Jeho konstrukce je ale poctivá, do rukou se vám dostane pořádný kus kovu, který pěkně vypadá. Já jsem měl možnost v jeden okamžik porovnat černou a stříbrnou verzi tohoto přístroje.

V obou případech se bavíme o skutečně velmi pěkném mobilním telefonu a vybrat tu stylovější variantu není vůbec jednoduché. Ostatně vyrobit krásný černý telefon není samo o sobě jednoduchým úkolem, společnost Sony Mobile to ale bez větších problémů zvládla. Celokovové provedení má svoje kouzlo a telefony snesou také méně šetrné zacházení. Od natočení níže publikovaného videa už pár dní uplynulo, stále bych se ale jednoznačně nedokázal rozhodnout, který telefon bych si pro sebe vybral. Jak jste na tom vy, která varianta modelu Sony XPERIA XA2 Ultra se vám líbí více?

Sony XPERIA XA2 Ultra můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa2-u ... 213-silver

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

jirka67

Re: Srovnání černé a stříbrné verze modelu Sony XPERIA XA2 Ultra

Příspěvek od jirka67 » 13 dub 2018 12:59

Já jsem to už psal k videu o černé XA2 Ultra, nikdo nereagoval. Tak to napíšu ještě sem:
XA2 Ultra vypadá skvěle, ale spíše v té stříbrné barvě. Nicméně po designové stránce se mi stále více líbí má současná černá XA1 Utra. Vím, že parametrově proti XA2 zaostává, ale XA1 Ultra v černé barvě je podle mého prostě hezčí než XA2 Ultra. Zejména kvůli stříbrným doplňkům - proužky na spodní a horní straně a také stříbrné zamykací tlačítko tu černou trochu oživuje. U XA2 Ultra je prostě té černé až moc, ale je to jen můj názor :-)
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA2 Ultra“