XPERIA schéma Fruit Salad

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Fruit Salad

Příspěvek od Jozef Cmar » 05 kvě 2018 08:58

Máme tady další víkend a po pauze se opět podíváme do světa schémat pro telefony Sony XPERIA. V poslední době se společnosti Sony Mobile několikrát podařilo mě příjemně překvapit a platí to také pro schéma, na které se podíváme právě dnes. Schéma Fruit Salad je totiž velmi pěkně zpracované a vývojáři si na něm dali záležet. Určitě se nebude líbit každému, ale pozornost rozhodně vzbudí.

Těšit se můžete na velmi pěkné tapety (na displeji modelu Sony XPERIA XA2 Ultra vyniknout skutečně pěkně), traktivní softwarová tlačítka, pěknou sadu ikon a nechybí ani stylový widget na zamykací obrazovce, která se podle mého vývoářům rovněž velmi povedla. Celkově si mě toto XPERIA schéma rychle získalo a ačkoliv v mém telefonu nakonec dlouhodobě nezůstane, určitě má své kouzlo. Nadále mě ale mrzí, že vývojáři ve společnosti Sony Mobile podobně kvalitně nedokáží zpracovat více XPERIA schémat. Někdy mám pocit, že skutečně kvalitního zpracování se dočkají pouze motivy pro děti, které ale pro většinu uživatelů prostě nejsou vhodné, ostatně sami uznejte, jestli byste níže uvedené schéma na svém telefonu dlouhodobě používali... Přijde mi to škoda, možnosti XPERIA schémat se v posledních dvou verzích operačního systému Android výrazně omezily a pokud to takto půjde dál, pak v budoucnosti podle mého určitě zaniknou. A to by byla škoda...

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... fruitsalad

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „XPERIA schémata“