XPERIA schéma UCL Real Madrid

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma UCL Real Madrid

Příspěvek od Jozef Cmar » 16 čer 2018 10:06

Máme za sebou finále dalšího ročníku fotbalové Ligy mistrů UEFA a za sebe musím říci, že to byl velmi zajímavý ročník. Potřetí zvítězil můj oblíbený tým a ačkoliv zápas ovlivnilo nešťastné zranění, rozhodně se bylo na co dívat. Společnost Sony Mobile patří ke sponzorům Ligy mistrů dlouhodobě a při příležitosti zajímavých zápasů pokaždé vydává pěkná XPERIA schémata. Tentokráte je jedno věnované přímo týmu Real Madrid.

Na modelu Sony XPERIA XZ2 Compact vypadá toto schéma skutečně výborně, grafika se povedla a ačkoliv vlastně nejsem tak velikým fotbalovým fanouškem, tak schéma UCL Real Madrid si mě získalo. Přijde mi trochu škoda, že podobně kvalitně nejsou zpracovaná všechna schémata od společnosti Sony Mobile, bylo by to rozhodně fajn. Těšit se můžete na atraktivní grafiku a pěkná softwarová tlačítka. A pokud máte model XPERIA XZ2 nebo XPERIA XZ2 Compact, pak vás potěší také upravená grafika nastavení a povedené indikátory zvuku. Jak se vám schéma líbí?

https://play.google.com/store/apps/deta ... almadridcf

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

marskama
Typ zařízení: Xperia XZ1 Compact

Re: XPERIA schéma UCL Real Madrid

Příspěvek od marskama » 16 čer 2018 11:41

Toto schéma používám na své XZ1C a i když jsem se jej pokoušel už párkrát vyměnit, zůstávám u něj. Mimo jiné mám rád modrou a v kombinaci s černým telefonem vypadá skvěle.
Sony Xperia XZ1 Compact Black (FW 47.2.A.10.80, TM-CZ)
Sony Smart Watch 3 - silver a black
Sony SBH70 - white
Sony MBH22 - black
Sony Xperia Z1 Compact White - manželka
Sony Xperia M White - prodáno
Sony Ericsson Live With Walkman White - na hraní dětem

Odpovědět

Zpět na „XPERIA schémata“