XPERIA schéma Entertainment to the Extreme nabízí skvělou zamykací obrazovku

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Entertainment to the Extreme nabízí skvělou zamykací obrazovku

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 srp 2018 09:29

Většina současných XPERIA schémat spoléhá především na atraktivní tapety, zcela výjimečně je pak možné nalézt schéma, které nabízí také povedený balíček ikon. XPERIA schéma Entertainment to the Extreme je ale v tomto směru podle mě úplně jiné, nejzajímavější je totiž animace na zamykací obrazovce. Ta se nemusí nutně líbit každému, ale rozhodně patří k těm nejpropracovanějším.

Zbytek tohoto XPERIA schématu také nabízí pěknou grafiku, třeba nabídka nastavení vypadá velmi stylově, přesto je tady ale v hlavní roli již zmíněná zamykací obrazovka. Nepamatuji si, že bych podobnou animaci někdy dříve viděl v telefonech Sony XPERIA. Přikládám video, na které je pěkně vidět, zachytit ji na screenshotech je bohužel nemožné. Jak se vám líbí?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... theextreme

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

kotlik
Typ zařízení: XZ2 Compact

Re: XPERIA schéma Entertainment to the Extreme nabízí skvělou zamykací obrazovku

Příspěvek od kotlik » 18 srp 2018 15:32

Ja mám rád decentné témy tak že táto je pre mňa moc živá :) Ale priznávam že ja som na zmeny tém moc neni, dodnes idem na pôvodnej tmavej čo bola v telefone nahodená vo výrobe :D
Inak takéto živé témy zrejme čosi potiahnu aj z baterky. Jozef nepozoroval si nič? Či je to len zanedbateľné percento?

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Re: XPERIA schéma Entertainment to the Extreme nabízí skvělou zamykací obrazovku

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 srp 2018 21:27

Tak ono dost záleží na tom, jak odemykáš telefon. Pokud bych si měl animaci vždy pustit celou, nebyl by to ideál. Ale já probudím telefon a rovnou odemykám, takže z animace nevidím skoro nic, pak se to na spotřebě nepodepíše
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „XPERIA schémata“