Zkoušíme utopit Sony XPERIA XZ2

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Zkoušíme utopit Sony XPERIA XZ2

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 čer 2018 09:37

Sony XPERIA XZ2 (podobně jako předchozí vlajkové lodě společnosti Sony Mobile) nabízí zvýšenou odolnost proti prachu a vodě, na konstrukci tohoto mobilního telefonu se tedy můžete spolehnout, patří k těm nejkvalitnějším na současném trhu. Sám jsem telefon zkusil na několik minut ponořit do vody a podle očekávání se to obešlo bez následků. Sony XPERIA XZ2 má svoje kouzlo...

Navíc telefon je možné opět ovládat prakticky hned po vytažení z vody, to je rozhodně příjemný bonus. Samozřejmě chápu, že ne každý se bude snažit telefon takto utopit. Spíše oceníte skutečnost, že třeba při dešti můžete telefon dál používat bez obav z toho, že přestane fungovat. A to se rozhodně počítá... Konstrukce modelu Sony XPERIA XZ2 patří celkově skutečně k těm nejodolnějším na trhu, čemuž odpovídá také vyšší hmotnost. Z té sice nadšený nejsem, ale nemám problém ji akceptovat. Sám jsem zvědav, co ještě společnost Sony Mobile v letošním roce dokáže vymyslet. Jak jste spokojeni s konstrukcí modelu Sony XPERIA XZ2?

Sony XPERIA XZ2 můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xz2-ds-h8266-green

Obrázek
Obrázek

Sony
Typ zařízení: Xperia XZ2

Re: Zkoušíme utopit Sony XPERIA XZ2

Příspěvek od Sony » 12 čer 2018 11:30

Telefon vlastním cca dva měsíce a mohu potvrdit, že konstrukce je nejpevnější co jsem kdy měl. A měl jsem jich již docela dost. Podle mne je to nejlepší telefon co Sony vyrobilo! Fantastická výdrž, již zmíněná konstrukce, funkčnost, ergonomie, excelentní ovládání, to jsou věci které jsou úžasné. Měl jsem možnost porovnat s S9+ a nedá se to srovnat, S9+ je proti tomu taková hračka.
Hmotnost telefonu je sice vysoká, ale po čase to nevnímáte a zjistíte, že je to naopak příjemné, vědět, že telefon je v "kapse" a nikde jste jej nezapomněl :-)
Naposledy upravil(a) Sony dne 12 čer 2018 17:40, celkem upraveno 2 x.
Sony CMD X1000, CMD Z5, CMD J5, SE W800, K850, W910, Xperia NEO, SP, ARC, ArcS, Z1, Z2, Z3, Z5, X Performance, XA1, XA1 Ultra, XA2, XA2 Ultra, XZ, XZ1C,XZ2, XZ2C

Mirda86
Typ zařízení: XZ2 , P20

Příspěvek od Mirda86 » 12 čer 2018 13:30

Ja XZ2 uz nevlastnim nicmene pod tohle se klidne podepisu. Taky imho nejlepsi telefon co Sony kdy vyrobilo...

marokanec
Moderátor

Příspěvek od marokanec » 19 čer 2018 15:40

Přesunuto: Vím dobře, že se budete dívat na video, ale v kostce shrnu. Zkouška voděodolnosti v 1 metru hloubky na 30 minut. U iPhone X a Galaxy S9 + problém nastane ihned po zkoušce, LG 7 a Huawei P20 Pro došlo k problému po několika dnech. Zvláště problémy iPhone X a Galaxy S 9 + jsou téměř zbytečné a P20 Pro a LG G 7 mají poškozené reproduktory.
Jinými slovy u těchto všech modelů došlo k určitému vniknutí vody.
Na druhou stranu bylo zjištěno, že pouze Xperia XZ2 funguje bez problémů po testování a to je jediný vodotěsný výkon podle vodotěsných norem!
Myslím, že je spousta lidí, kteří si dobře pamatují, že Xperia již dávno byla průkopníkem vodotěsných telefonů s certifikací IP. :)
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... mHjTHPgXY4
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

dj_Paul

Příspěvek od dj_Paul » 19 čer 2018 18:56

Já Teda mám xperii XZ a koupu se s ní v bazénu běžně, klidně i 2 hodiny v kuse. Fotím, nahrávám ale žádný problém zatím nenastal. Občas telefon umyju jarem.....

Odesláno z mého F8331 pomocí Tapatalk

milan81
Typ zařízení: XZ2C

Příspěvek od milan81 » 20 čer 2018 08:50

tak to máš víc štěstí než rozumu :D
SE k750i, Ray, Z1C, Z3C, XC, XZ1, XZ2C
PS2, PS3, PSP, PS VITA, PS4
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2“