Apple iPhone X | Huawei P20 Pro | Sony XPERIA XZ2 design a konstrukce

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Apple iPhone X | Huawei P20 Pro | Sony XPERIA XZ2 design a konstrukce

Příspěvek od Jozef Cmar » 19 čer 2018 07:47

Na současném trhu si můžete pořídit spoustu zajímavých a velmi stylových mobilních telefonů. Osobně jsem vděčný za to, že třeba z pohledu designu a konstrukce najdeme v oblasti vlajkových lodí na současném trhu skutečně velmi odlišné telefony, jak dobře ukazuje trio Apple iPhone X, Huawei P20 Pro a Sony XPERIA XZ2. Každý z těchto telefonů nabízí osobitý a originální design, přitom je každý jiný...

Sám jsem zvědav, který z těchto tří telefonů a proč se vám líbí nejvíce. Já osobně mám z pohledu designu a konstrukce slabost pro Apple iPhone X, protože je to z těchto tří telefonů přístroj nejmenší. Díky tomu se skutečně velmi pohodlně drží v ruce a příjemně se s ním pracuje. Využití čelní plochy je příkladné, rámečky jsou minimální. Také další dva mobilní telefony jsou na tom velmi dobře, jejich velikost už je ale o pár milimetrů větší. Ať už si ale pořídíte kterýkoliv z těchto tří přístrojů, do rukou se vám dostane skvěle vybavené zařízení, které vám bude velmi dobře sloužit. Záleží jen na vašich osobních preferencích. Kdo a proč u vás vede v oblasti designu a konstrukce?

Obrázek
Obrázek

milan81
Typ zařízení: XZ2C

Re: Apple iPhone X | Huawei P20 Pro | Sony XPERIA XZ2 design a konstrukce

Příspěvek od milan81 » 19 čer 2018 09:45

sam jsem ted dost prekvapen, kdyz je vidim vedle sebe, pac jako viteze volim xz2 (pritom jsem na vzhled novych xperii napsal uz hodne hejtu)... ale je to takovy jednooky kral mezi slepymi :) design huawei/honor se mi az na par vyjimek dlouhodobe nelibi a iphone x uz vubec (iphone 6-8 se mi porad libi, asi jsem konzerva...).
SE k750i, Ray, Z1C, Z3C, XC, XZ1, XZ2C
PS2, PS3, PSP, PS VITA, PS4

Mirda86
Typ zařízení: XZ2 , P20

Příspěvek od Mirda86 » 19 čer 2018 09:51

Me se libi vsechny 3.Kazdej ma neco do sebe. Nejoriginalnejsi je urcite XZ2 a libi se mi jako celek nejvic.
Xko doplaci na to ze jeho casti kazdej kopiruje... coz se da videt hned vedle.
Nicmene vypadaji v realu dobre vsechny (az na ty vystupujici cocky... bleee). Co se tyce designu Huawei tak spis nez P20 bych sem dal Mate 10 Pro. To je krasavec proste. To je pro me jednicka Huawei v tomto :) A uplna pecka by byla kdyby nastupce Mate 10 Pro vypadal jak Mate RS... to bych si nechal libit (nemusel by mit ani tak zahnuty kraje).

Naposledy upravil(a) Mirda86 dne 19 čer 2018 09:51, celkem upraveno 1 x.

kotlik
Typ zařízení: XZ2 Compact

Příspěvek od kotlik » 19 čer 2018 09:59

Mne sa tiež páči XZetko preto že má svoj design. Na tie kopie Xka začínam byť alergický. Huawei vždy kopíroval iPhone ale tak akosi decentne...P20 radou to už ale prestrelil, stratil úplne svoju tvár. Z iphonov sa mi viac páčia tie klasické ako sú 7 a 8. Ale to sú len moje dojmy lebo v praxi sú tieto telefony ( XZ, P20 Pro, X ) pre mňa veľké...
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2“