Sony XPERIA XZ2 s tvrzeným sklem Fixed

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ2 s tvrzeným sklem Fixed

Příspěvek od Jozef Cmar » 19 srp 2018 07:49

V posledních týdnech jsem se příliš nevěnoval příslušenství pro telefony Sony XPERIA, do rukou se mi ale nyní dostalo pár zajímavých kousků, společně se tedy podíváme na několik zajímavých produktů. Už dlouhou dobu mám doma model Sony XPERIA XZ2 a netrpělivě očekávám příchod finální verze operačního systému Android 9.0 Pie. Čekání jsem si trochu zkrátil instalací tvrzené skla Fixed.

S těmito tvrzenými skly mám už dlouhodobě skvělou zkušenost, kterou sklo pro model Sony XPERIA XZ2 potvrzuje. Snadná instalace, skvělé pozorovací úhly, precizní ochrana displeje, velmi dobré podání barev, výborná reakce na dotyky. Nabízí se ale samozřejmě otázka, jestli je vůbec nutné na displej podobného telefonu umisťovat tvrzené sklo, když sám výrobce spoléhá u displeje na Gorilla Glass 5. Osobně u většiny svých telefonů sklo používám, třeba u svého aktuálního přístroje ale nyní nalepené tvrzené sklo nemám. Jak jste na tom vy? A jak hodnotíte nabídku příslušenství pro model Sony XPERIA XZ2?

Obrázek
Obrázek

kotlik
Typ zařízení: XZ2 Compact

Re: Sony XPERIA XZ2 s tvrzeným sklem Fixed

Příspěvek od kotlik » 19 srp 2018 10:35

Sklá, folie nepoužívam, vadí mi to. Nikdy som s tým problém nemal. Len musím byť opatrný a dávať mobil do prázdneho vrecka. Ale za ten komfort mi to stojí. Po kúpe telefonu displej akurát natriem tekutým sklom. Ale to robím len tak zo zvyku...
Ale zrovna pri GG5 som mal obavy lebo všade píšu že je náchylné na mikroškrábance. Zatiaľ ho mám ale ako nové.

Daff.cz

Příspěvek od Daff.cz » 19 srp 2018 10:56

Jak to sklo sedí? Je až ke krajům, jak si poradil se zahnutými okraji? To sklo má na sobě nějaký lepidlo? A je to sklo i bez těch zabervenych okrajů?
Sony Xperia XZ2, Deep Green

Harmon
Typ zařízení: XZ2

Příspěvek od Harmon » 19 srp 2018 12:05

Jsou ale špatná zkušenost - přečti zde:
viewtopic.php?f=137&t=20483&start=20

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2“