Jak hodnotíte vzhled modelu Sony XPERIA XZ2 po jednom roce?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Jak hodnotíte vzhled modelu Sony XPERIA XZ2 po jednom roce?

Příspěvek od Jozef Cmar » 30 led 2019 11:17

V příštích týdnech představí společnost Sony Mobile první telefony svého letošního portfolia a sám jsem zvědav, co vývojáři za poslední rok dokázali vymyslet. Před rokem výrobce představil modely Sony XPERIA XZ2 a XPERIA XZ2 Compact, které přinesly skutečně výraznou změnu designu. Ale byla tato změna k lepšímu? Jak hodnotíte po roce od oficiálního představení vzhled modelu Sony XPERIA XZ2?

Sám jsem od začátku nepatřil k fanouškům nového designu, na tiskových fotografiích se mi telefon vůbec nelíbil. Realita ale byla přece jenom lepší, měl jsem ale veliké obavy, že ne každý má možnost si telefon osahat naživo a mnoho lidí jej po shlédnutí fotografií ze svého výběru rovnou vyřadí. To se také nakonec pravděpodobně často stalo, výsledky společnosti Sony Mobile jsou nejhorší v historii. Ale nechme nyní emoce a čísla trochu stranou. Jak se vám Sony XPERIA XZ2 líbí rok od představení? Za sebe musím říci, že třeba v černé barvě telefon prostě nevypadá špatně. Jedním dechem ale musím dodat, že už jsem od společnosti Sony Mobile viděl stylovější přístroje...

Obrázek

Xperian
Typ zařízení: Sony Xperia 1

Re: Jak hodnotíte vzhled modelu Sony XPERIA XZ2 po jednom roce?

Příspěvek od Xperian » 30 led 2019 13:10

Ani po roce se mi vzhled modelu Sony XPERIA XZ 2 nelíbí, moje výhrady k designu se nezměnili, ale naštěstí je tu naděje v podobě Sony XPERIA XZ4.
Sony xperia xz1, Sony xperia 10, Xperia 10 Plus, Sony xperia 1 ................Sony xperia 5

Daff.cz

Příspěvek od Daff.cz » 30 led 2019 16:48

Telefon jako takový se mi líbí pořád, s umístěním čtečky otisků jsem neměl problém nikdy, jediné co mi začalo časem trochu vadit, že ten telefon nedrží na místě a pořád se natáčí, když ho mám položený na stole, ale není to žádná katastrofa a dá se s tím žít. Jsem dost zvědavej na XZ4, ale pro tentokrát asi měnit zatím nebudu.
Sony Xperia XZ2, Deep Green

kotlik
Typ zařízení: XZ2 Compact

Příspěvek od kotlik » 30 led 2019 16:53

Mne vadí len tá vydutá zadná strana, inak celkom ujde. Mne osobne sa ale páči viac starý hranatý dizajn Sony.

Daff.cz

Příspěvek od Daff.cz » 30 led 2019 17:22

Ale je pravda, že ten hranatý dizajn se mi líbil vic, až na ty velký rámečky kolem displeje.
Sony Xperia XZ2, Deep Green

GhostCZ

Příspěvek od GhostCZ » 31 led 2019 12:07

Za mě paráda. Líbí se mi nový směr více, než minulý hranatý. Sám mám XZ2 a maximální spokojenost!

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2“