Stránka 1 z 1

Sony XPERIA XZ2 Compact test výkonu Antutu Benchmark

Napsal: 12 črc 2018 00:57
od Jozef Cmar
Sony XPERIA XZ2 Compact patří k nejvýkonnějším telefonům na současném trhu a pokud se budeme bavit o telefonech s kompaktními rozměry, pak nemá tento přístroj prakticky konkurenci. Uvnitř telefonu se nalézá procesor Qualcomm Snapdragon 845, který je podpořen 4 GB operační paměti. V testu pomocí aplikace Antutu Benchmark dosahuje telefon skvělého skóre a po aktualizaci na Android P bude ještě lepší.

Už se současnou verzí operačního systému Android 8.0.0 Oreo ale nabízí telefon obrovský výkon, ve výše zmíněném testu se skóre blíží hranici 270 000 bodů a můžeme předpokládat, že po uvolnění Androidu P se dostaneme přes hranici 300 000 bodů. Možná si ale v tomto směru budeme muset počkat až na model Sony XPERIA XZ2 Premium, který nabízí celých 6 GB operační paměti. Otázkou ale zůstává, jestli vůbec má smysl u takto výkonných telefonů vůbec řešit skóre v aplikaci Antutu Benchmark. Bavíme se totiž o extrémně výkonných mobilních telefonech, které budou ke špičce patřit klidně také po několika letech. Jak dlouhou bude možné model Sony XPERIA XZ2 Compact používat bez většího omezení? Podle mého pět let určitě ano a možná více...Obrázek

Obrázek

Re: Sony XPERIA XZ2 Compact test výkonu Antutu Benchmark

Napsal: 13 črc 2018 09:15
od kotlik
Síce pekný výkon ale to asi nemá ani význam riešiť. Výkonová rezerva je tam poriadna ešte na zopár rokov. Tak že po prípadnom prechode na iný mobil tento posuniem v rodine niekomu dalšiemu :)