Zadní kryt Fixed Tale pro Sony Xperia 10

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Zadní kryt Fixed Tale pro Sony Xperia 10

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 čer 2019 08:02

Sony XPERIA 10 patří v oblasti designu a konstrukce k nejzajímavějším telefonům na trhu. Díky své šířce se velmi pohodlně drží a to může být pro spoustu potenciálních majitelů důležitá výhoda. Jak na tom ale telefon bude v okamžiku, kdy na něj chcete nasadit ochranný kryt? Pokud zvolíte Fixed Tale, bude váš telefon lépe chráněn a na rozměrech se to téměř neprojeví.

Zadní kryty Fixed Tale jsem v minulosti používal už s mnoha mobilními telefony a vždy jsem byl spokojen. Jednoduchá konstrukce, elegantní design, příjemný materiál, solidní ochrana pro můj telefon. V případě modelu Sony XPERIA 10 pak musím ještě jednou vyzdvihnout kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Pokud by kryt výraznějším způsobem zvětšoval rozměry tohoto přístroje, připravil by tím telefon o jednu z hlavních výhod. To se ale naštěstí neděje, po několika dnech testování tedy mohu Fixed Tale pro výše zmíněný stylový přístroj od společnosti Sony doporučit. Jak se vám líbí?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Zadní kryt Fixed Tale pro Sony Xperia 10

Příspěvek od verbatim » 11 čer 2019 08:25

Určitě bych byl zvědav na Pevný stylový kryt SCBI10 pro smartphone Xperia 10 a ve srovnání s tímto, který třeba působí lépe v ruce, lépe sedí atp...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Re: Zadní kryt Fixed Tale pro Sony Xperia 10

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 čer 2019 09:00

Souhlasím, ale při ceně toho originálního krytu... Nechce se mi dávat tolik peněz jen za jeden článek :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA 10“