What’s New 3.5.A.0.0 aneb pořád aktualizujeme

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

What’s New 3.5.A.0.0 aneb pořád aktualizujeme

Příspěvek od Jozef Cmar » 08 bře 2016 00:19

Jak vás informuji v druhém dnešním článku, společnost Sony Mobile splnila svůj slib a od včerejšího dne je dostupný Android 6.0 Marshmallow hned pro několik telefonů Sony XPERIA. Ještě před pár dny jsem se ale trochu obával, že aktualizace opět nebude uvolněna včas. Navíc výrobce jako kdyby chtěl svoje zákazníky skutečně potrápit, jak jinak si totiž vysvětlit neustále aktualizace aplikace What’s New.

Poslední aktualizace má označení 3.5.A.0.0 a ačkoliv jsem rád, že o nás výrobce pečuje, zrovna u této aplikace bych byl ochotný akceptovat méně časté uvolňování aktualizací. Osobně vnímám aplikaci What’s New pouze jako alternativní kanál pro získávání aktualizací systémových aplikací, v budoucnosti bych stejně raději vše stahoval přímo z Obchodu Play. Ale najdeme zde třeba tipy na zajímavá schémata, takže aplikace jako taková smysl má (ale potěšilo by mě, kdyby se spojila s aplikací XPERIA Lounge). Takže co je nové v této verzi? Výrobce se zaměřil na další zvýšení výkonu celé aplikace a v tomto směru uznávám, že reaguje výborně. Dříve takto plynulé reakce nebyly vždy samozřejmé, takže jsem spokojen. Vůbec mi ale nebude vadit, když si nyní výrobce dá nyní s aktualizacemi What’s New chvíli pauzu. Jak často používáte tuto aplikaci? Co by vás potěšilo v příští aktualizaci?

článek -

download - http://depositfiles.com/files/obhtjnc6w

Obrázek
Obrázek

sqlrequest

Re: What’s New 3.5.A.0.0 aneb pořád aktualizujeme

Příspěvek od sqlrequest » 15 bře 2016 23:00

Mňa napr. tie hry v 3.5.A.0.1, ktoré sa nemusia inštalovať celkom bavia. S Monster Match som sa dostal po príšerku, ktorá vyzerá ako medúza (po novom ešte o 2 príšerky vyššie), problém je, že občas mám problém tie príšery chytiť a premiestniť, niekedy keď chcem chytiť inú, stále hýbem s druhou na konci obrazovky, niekedy sú príšerky cez seba, niekedy sa zasekne vo vzduchu a nespadne, každopádne je to celkom chytľavé,akurát treba byť neustále online a pekne to papá batériu.

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 13 črc 2019 20:20

Sice již aplikace během doby povýšila již na verzi 4.2.A.0.14, nicméně dnes během delší pauzy v upozorňování na nový obsah, což už samo o sobě napovídalo možný budoucí osud této aplikace, jsem se dozvěděl následující:

Obrázek

Předpokládám, že obdobný osud brzy postihne i Xperia Lounge (tam mě spíš mrzí, že ani v jedné soutěži se na mě neusmálo ani trochu štěstí :D).

Ne, že by mi obě aplikace nějak významně chyběly, ale třeba ty hry (What's new), co se nemusely instalovat, někdy byly docela fajn.

Spíš mě mrzí kompletní odstranění schémat z Google play, jedno určité (Birds) jsem si už ani nestihl koupit...

Xperia klávesnice mě štve asi ze všeho nejvíc... Taková důležitá součást telefonu... No a Kalendář už nějakou dobu pro jistotu neukazuje české státní svátky...

Co k tomu dodat, že...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Xperian
Typ zařízení: Sony Xperia 1

Příspěvek od Xperian » 13 črc 2019 21:00

Aplikaci What’s New jsem nikdy nepoužil, pro mě to byla otravná aplikace která mě ničím neoslovila a nešla odinstalovat. Naštěstí se už v modelech Sony xperia 10, 10 plus a xperia 1 nevyskytuje.
Sony xperia 10, a plus 10, Sony xperia 1 ................

Anders
Typ zařízení: Z3c

Příspěvek od Anders » 16 črc 2019 15:34

hura, zrovna tuhle jsem musel vypinat pres adb, protoze to normalne neslo. Treba se sama odinstaluje :D
Xpera Z3 compact

Sony
Typ zařízení: Xperia XZ2C

Příspěvek od Sony » 29 črc 2019 19:07

Podle mne tato verze lze stále nainstalovat na nové telefony.

https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobi ... 0-release/
Sony CMD X1000, CMD Z5, CMD J5, SE W800, K850, W910, Xperia NEO, SP, ARC, ArcS, Z1, Z2, Z3, Z5, X Performance, XA1, XA1 Ultra, XA2, XA2 Ultra, XZ, XZ1C, XZ2, XZ2C, XZ3, X10, X10Plus

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 29 črc 2019 19:46

Sony

To sice ano, sám mám ještě novější verzi 8.1.A.0.12, po té co jsem si ji znovu podepsal (jinak mi nešla instalovat).

Štve mě, že se zastavil její vývoj, přitom by potřebovala sem tam aktualizaci, někdy umí pěkně lagovat (píši přes telefonní alfanumerickou podobu pomocí T9) při návrhu psaného slova... A štve mě, že telefon Xperia není kompatibilní s klávesnicí Xperia... To je vysloveně směšné...

Zkrátka, když už se holí, tak aspoň ta klávesnice měla zůstat...

Nicméně pak už se Sony fakt nemůže vymlouvat na nějakou Sonyfikaci a případné opoždění (ne, že by Sony vydávalo nové verze OS nějak dlouze) další verze OS pak na to nemůže svádět....
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Sony
Typ zařízení: Xperia XZ2C

Příspěvek od Sony » 30 črc 2019 09:53

Promiň nevím co znamená podepsat. Díky za vysvětlení. Nejsem v tomto moc zběhlej
Sony CMD X1000, CMD Z5, CMD J5, SE W800, K850, W910, Xperia NEO, SP, ARC, ArcS, Z1, Z2, Z3, Z5, X Performance, XA1, XA1 Ultra, XA2, XA2 Ultra, XZ, XZ1C, XZ2, XZ2C, XZ3, X10, X10Plus

Xperian
Typ zařízení: Sony Xperia 1

Příspěvek od Xperian » 30 črc 2019 19:54

Sony Xperia 1, Xperia 10 a Xperia 10+ mám doinstalovanou klávesnici Xperia a bez problému funguje. Co nefunguje jsou Xperia sms zprávy a Sony movie player.
Sony xperia 10, a plus 10, Sony xperia 1 ................

Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“