XPERIA schéma Haunted Halloween se povedlo

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 10622
Registrován: 18 pro 2011 09:50

XPERIA schéma Haunted Halloween se povedlo

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 27 říj 2017 21:55

Po týdnu tady máme další pěkné schéma pro telefony Sony XPERIA a už název napovídá, na co se můžeme tentokráte těšit. Schéma Haunted Halloween má svoje kouzlo a rozhodně má co nabídnout. Těšit se můžete na kompletní proměnu uživatelského rozhraní, s příchodem Androidu 8.0.0 Oreo se ale nemohu zbavit dojmu, že schémata postupně odchází do historie respektive umožňují stále méně změn. A je to škoda...

Ale samotné XPERIA schéma Haunted Halloween je moc pěkně zpracované. Těšit se můžete na pěkné tapety, nová softwarová tlačítka a také pěkné tlačítko, které slouží ke vstupu do menu. Povedená je zamykací obrazovka, hodně propracovaná je ale animaci při odemykání displeje, tu považuji za vůbec nejpovedenější součást celého schématu. Takže spokojenost a v poslední době už po několikáté měním svoje hlavní schéma v modelu Sony XPERIA XZ1. Dohromady to tomuto telefonu a schématu Haunted Halloween zkrátka sluší. Jak se schéma líbí vám?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... dhalloweenObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar

verbatim
Moderátor
Příspěvky: 1195
Registrován: 05 úno 2012 23:26
Typ zařízení: Xperia X lime gold
Bydliště: Praha

Re: XPERIA schéma Haunted Halloween se povedlo

#2

Příspěvek od verbatim » 28 říj 2017 08:30

Tohle schéma je úplně skvělé, zejména díky tapetě, která reaguje na doteky v různých místech - takže například duch v koutě, zhasnutí světel a objevení podezřelých skvrn apod.

Jen někdy je pohyb mezi plochami v launcheru lehce trhaný na mém Xku a to i včetně úvodní animace při odemykání - ale jen lehce.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Uživatelský avatar

Slam074
Příspěvky: 16
Registrován: 20 srp 2014 10:48

Re: XPERIA schéma Haunted Halloween se povedlo

#3

Příspěvek od Slam074 » 31 říj 2017 15:42

Přesně.. Schéma je super. Sám ho už mám asi týden a nemá chybu... Pořád si hraju s rozsvěcováním duchů a rozbíjením obrazů, ale je pravda, že odemknutí je asi nejlepší. Ještě by to chtělo nějaké zvuky a bylo by dokonalé... :-)
Slam
Odpovědět