Aplikace XPERIA Lounge

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Aplikace XPERIA Lounge

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 lis 2017 23:01

Společnost Sony Mobile do svých telefonů umisťuje velmi kvalitní multimediální aplikace, kromě toto se ale můžete těšit na množství dalších programů. Některé jsou užitečné, jiné pravděpodobně rovnou odinstalujete neb vypnete. Pak zde ale máme aplikace, které se někomu mohou líbit a pro někoho jiného nepřinesou vůbec nic. Kam vy sami z tohoto úhlu pohledu řadíte aplikaci XPERIA Lounge?

Sám jsem tuto aplikaci dlouhou dobu nepoužíval, před několika měsíci jsem ji ale začal používat jako zdroj XPERIA schémat a zatím mi v tomto směru aplikace vyhovuje. Občas se také přihlásím do některé ze soutěží a ačkoliv jsem nikdy nic nevyhrál, zapojení tvá jen pár vteřin, takže také můžete zkusit štěstí. Možná největším přínosem je pak občasné uvolňování placených XPERIA témat zdarma, pomocí kterých můžete vylepšit vzhled svého přístroje. Stejně ale aplikaci zapnu tak jednou za dva týdny, častěji ji neotevírám. Jak jste na tom vy? Vyhovuje vám aplikace XPERIA Lounge nebo ji považujete za zbytečnou?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Anders
Typ zařízení: Z3c

Re: Aplikace XPERIA Lounge

Příspěvek od Anders » 15 lis 2017 14:47

Aplikace XPERIA Lounge spolu s dalsimi bych nejradsi odinstaloval. Obzvlase otravna What's New a Xperia Tips.
nastesti se daji nektere alespon zakazat:
mam zakazano (Android 6.0.1 @ Z3c)
Album
AR effect
Backround defocus
Calendar
Chrome
Creative effect
Drive
Gmail
Google App
Google Play Books
ne Google Play Games umoznuje ukladani skore her
Google Play Movies & TV
Google Play Music
Google Play Newsstand
Google Text-to-speech Engine
Google+
Hangouts
Info-eye
Lifelog
Live on YouTube
Lounge
Maps
Movie Creator
News & Weather
Photos
Podcast
Sketch
Smart Connect
Style Cover widget
TalkBack
Timeshift burst
Weather
Weather widget
Xperia Lounge Pass
Xperia Tips
YouTube
YouTube extension
YouTube karaoke extension

Nad otravnou a nezakazatelnou What's New jsem zvitezil pres ADB a prikaz hide, jedna se o balicek "com.sonymobile.entrance"
----------------------
D:\adb>adb.exe devices
List of devices attached
XXnnnnXXnn device

D:\adb>adb shell
shell@D5803:/ $ pm hide com.sonymobile.entrance
pm hide com.sonymobile.entrance
Package com.sonymobile.entrance new hidden state: true
shell@D5803:/ $
exit

D:\adb>adb reboot
---------------------
treba to nekomu pomuze...

PS jako browser pouzivam Operu, na kalendar Acalendar, na fotky rychle QuickPic galery, socialni site a skiny jsou mi ukradeny
Xpera Z3 compact

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 lis 2017 16:00

Když to vidím, tak si nejsem jistý, jestli by pro vás nebyla lepší vyloženě nějaká neoficiální ROM, kde není nic...
Obrázek

Kasr

Příspěvek od Kasr » 18 lis 2017 17:29

Anders- rovnako aj ja.
A inac pouzivam bezne kvôli velkosti aj xperia mini s icecreamom a tam nemam ani obchod a sluzy google play!

Anders
Typ zařízení: Z3c

Příspěvek od Anders » 28 lis 2017 11:07

o neoficialni rom uvazuji, protoze pro z3c neni oficialni android 7 a vyssi. take bezpecnostni aktualizace se zastavily na 1.5.2016 od te doby na to Sony kasle.
Jen se obavam o kvalitu fotoparatu a podpory AptX. DRM backup jsem si udelal, nicmene zatim jeste nejsem rozhodnuty.
Ze Sony aplikaci pouzivam vlastne jen "Music" a launcher...
Xpera Z3 compact

ales-r

Příspěvek od ales-r » 03 led 2018 01:09

Jožko, jestli se dobře dívám, tak tam máš v té aplikaci, účet Gold. Nevím jak se ti to povedlo, já mám normální modrej, aplikaci používám, ale na Gold mě to nechce povýšit. Dokonce manželka, která program nepoužívá, má na XA, taky účet Gold. Tak nevím kde je chyba. Jseš přihlášenej na mobilu k Sony účtu přes Google, nebo jseš přihlášenej přes Sony účet?
Xperia XZ1 Dual.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“