XPERIA schéma Magical Winter

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Magical Winter

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 pro 2017 23:55

Začíná nám zima a blíží se Vánoce, proto se dnes společně podíváme na další pěkné schéma pro telefony Sony XPERIA. Nejnovější XPERIA schéma Magical Winter nabízí pěknou a elegantní grafiku a ačkoliv nepřináší úplně revoluční změnu uživatelského rozhraní, rozhodně má co nabídnout a minimálně několik týdnů může vydržet ve vašem telefonu. Schéma je k dispozici zdarma a jeho vyzkoušení doporučuji.

Na co se tedy v tomto schématu můžete těšit? Pěkná tapeta, stylová zamykací obrazovka a líbí se mi také upravené ikony. Není toho mnoho, ale výsledek je podle mého dostatečně elegantní a pro dobu Vánoc vhodný. Na modelu Sony XPERIA XZ1 vypadá toto XPERIA schéma velmi dobře, možná ale začnu schémata testovat na nějakém starším telefonu bez Androidu 8.0.0 Oreo. Ten se ale na druhou stranu už bude jen více a více rozšiřovat, takže taková změna pravděpodobně stejně dlouhodobě nemá význam. Ale jsem zvědav, jak se promění XPERIA schémata v roce 2018. Protože dříve nabízela kompletní změnu uživatelského rozhraní, v současnosti už jsou ale možnosti schémat výrazně omezenější. Jak se vám líbí schéma Magical Winter?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... icalwinter

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

bedanek

Re: XPERIA schéma Magical Winter

Příspěvek od bedanek » 16 pro 2017 08:14

Toto schéma mám nainstalováno asi 14 dní. Teď po poslední aktualizaci už je ok, ale předtím mi dokázalo vycucnout baterku za půl dne :D Vypadá opravdu skvěle a pokud si necháš překryvnou vrstvu grafiky na celý systém pak ty vločky padají ve všech app. včetně her což je úžasné :D :D

marokanec
Moderátor

Příspěvek od marokanec » 16 pro 2017 10:15

Taky jsem schéma měl 14 dnů, ale včera jsem vyměnil. Vadilo mě větší spotřeba a ramky. Bralo přes 200MB RAM to je jako facebook a to už je něco. Na druhou stranu bylo opravdu pěkné, takže jsem se těžce loučil.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 16 pro 2017 11:21

Jen otázka mezi rozdílem schémat v Android Oreo a Nugat. Přijde mi, že na Oreu přibyl docela pěkný efekt, když otevřete seznam aplikací nebo složku tak mi přijde že efekt na pozadí se zvýrazní (zde vločky, u Xperia Loops kruhy a nejhezčí je asi u Need For Speed Payback kdy se zvýrazní linie auta). Bylo tohle i v Nugatu? Já myslím že ne.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 16 pro 2017 11:44

Nejsem si jistý, jestli to není novinka v XPERIA Home aplikaci (ale jak píši, jistý si nejsem). Každopádně schéma bylo aktualizováno a jede lépe.
Obrázek
Odpovědět