XPERIA Home 11.0.A.0.8 uvolněna

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA Home 11.0.A.0.8 uvolněna

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 pro 2017 23:05

Také během posledního měsíce letošního roku pokračuje společnost Sony Mobile v uvolňování aktualizací svých systémových aplikací. Na řadu nejprve přišla nová verze aplikace XPERIA Home, nejnovější verze má označení 11.0.A.0.8 a výrobce opět odstranil několik drobných chyb, které obsahovala předchozí verze. Pro odběratele betaverzí pak mezitím uvolnil ještě novější sestavení, to si ale ukážeme až příště.

V poslední době se nové verze aplikace XPERIA Home dostávají do nových verzí firmware velmi rychle a to je fajn. Verze 11.0.A.0.8 sice nepřinesla žádná novinky, také opravy zjištěných nedostatků ale považuji za jednoznačné plus. Aplikaci jsem testoval v modelu Sony XPERIA Z5 Compact s neoficiální ROM LineAge 14.1 a tato kombinace dohromady funguje výborně. Ve většině svých telefonů jsem aplikací XPERIA Home minimálně vyzkoušel a často si ji v telefonu nechávám. Snad se brzy dočkáme aktualizace, která bude podporovat telefony s poměrem displeje 18:9, který se stále častěji ukazuje. Na druhou stranu je ale otázka, jestli vůbec výrobce během příštího roku alespoň jeden telefon s tímto poměrem displeje představí. Osobně bych za to ale byl velmi vděčný a doufám, že mě výrobce nezklame. Jakým směrem se podle vás vydá aplikace XPERIA Home vydá v roce 2018?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Re: XPERIA Home 11.0.A.0.8 uvolněna

Příspěvek od luk6 » 21 pro 2017 00:23

Jozef Cmar píše:
20 pro 2017 23:05
Snad se brzy dočkáme aktualizace, která bude podporovat telefony s poměrem displeje 18:9, který se stále častěji ukazuje.
A ještě by to chtělo podporu výřezu ne? Pevně doufám že ani jedno Sony nezavede. A hlavně pochybuji nad zavedením těchto formátů u aplikace která je primárně určena pro Sony, který zatím tyto displeje nemá. Hlavně ne v době kdy to není standard a každý si používá svůj poměr, někdo má 18:9, někdo 18,5:9...

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Re: XPERIA Home 11.0.A.0.8 uvolněna

Příspěvek od Jozef Cmar » 21 pro 2017 14:38

No já třeba doufám v obojí :)
Obrázek
Odpovědět