Nové živé tapety XPERIA Loops jsou krásné

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Nové živé tapety XPERIA Loops jsou krásné

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 led 2018 09:39

Defaultní živé tapety XPERIA Loops jsou nedílnou součástí telefonů Sony XPERIA a rozhodně mají svoje kouzlo. V současnosti máme za sebou představení prvních telefonů z letošního portfolia společnosti Sony Mobile a bylo jen otázkou času, kdy se nové živé tapety dostanou na internet. Stalo se tak před pár dny a nová verze aplikace XPERIA Loops nabízí skutečně atraktivní grafiku.

Její instalací do svého telefonu navíc nepřijdete ani o původní živé tapety, záleží tedy jenom na vás, jakou verzi si vyberete. Každopádně jsem rád, že společnost Sony Mobile také v této oblasti sáhla k výraznějšímu oživení, jelikož je zkrátka potřeba. Rok 2018 je zatím v podání našeho oblíbeného výrobce velmi zajímavý a já doufám, že se na veletrhu MWC dočkáme skutečně pořádné revoluce. Pokud přijdou novinky v oblasti hardware a software, pak výsledný produkt prostě bude špičkový. Samozřejmě, že živé tapety o úspěchu nových telefonů nerozhodnou. Budu ale rád, pokud si výrobce pohlídá v letošním roce skutečně každý detail. A mně se nové živé tapety líbí, do mého telefonu zamířily okamžitě a nepochybně tady zůstanou. Jak se líbí vám?

download - https://dfiles.eu/files/bktisbgje

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Momo
Typ zařízení: F5321

Re: Nové živé tapety XPERIA Loops jsou krásné

Příspěvek od Momo » 18 led 2018 22:40

Nie sú tieto tapety okrem živej aj v statickej podobe, príp. nejaký link na ne by sa nenašiel?

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 led 2018 22:42

Možná se časem objeví s příchodem nových telefonů, ale nehledal jsem je.
Obrázek

OSOBA...

Příspěvek od OSOBA... » 19 led 2018 07:15

Živé tapety XPERIA Loops jsou takové obyčejné nevýrazné skoro až statické. Osobně mě zaujala statická tapeta z android 4.4 Kitkat.
(Toto je můj osobní názor se kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia XA1 / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“