Launcher z HTC U11 Plus je rychlý a propracovaný

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Launcher z HTC U11 Plus je rychlý a propracovaný

Příspěvek od Jozef Cmar » 25 led 2018 21:55

Před pár dny jsem vám představil nejnovější betaverzi aplikace XPERIA Home, která je neustále aktualizována a funguje velmi dobře. Dva týdny zpátky jsem ale do svého telefonu nainstaloval také defaultní launcher z modelu HTC U11 Plus a ten není vůbec špatný. Naopak nabízí několik výhod a široké možnosti přizpůsobení. HTC se nedaří, ale launcher (spolu s widgetem předpovědi počasí) mají skvělý.

Původně jsem launcher testoval v modelu Huawei Mate 10 Pro (ve svém hlavním telefonu), nicméně jelikož mi velmi vyhovuje, rozhodl jsem se jej vyzkoušet také v modelu Sony XPERIA XZ1. A dohromady tato kombinace funguje velmi dobře, launcher je velmi rychlý a skvěle ovladatelný. Na jednu obrazovku se vejde celých 30 ikona to je super, nechybí dokonce ani funkční obrazovka Blinkfeed. Možná největším překvapením je ale pro mě skutečnost, že se můžete přihlásit k HTC účtu a rovnou do telefonu si stahovat nové motivy, tapety a ikony. Funguje to výborně a možnosti přizpůsobení jsou krásně pohromadě. Na toto se prostě současná verze aplikace XPERIA Home nechytá... Pokud k tomu navíc přidáme velmi stylový widget počasí od HTC, je výsledkem velmi pěkná a skvěle fungující domovská obrazovka. Původně jsem chtěl aplikaci po testu odinstalovat, ale teď mám docela dilema. HTC se sice dlouhodobě nedaří, ale defaultní launcher z modelu HTC U11 Plus je podle mého velmi kvalitní a má co nabídnout. Doma ještě stále máme HTC One M8, schválně jej tedy zkusím do tohoto telefonu také nainstalovat. Jak se líbí toto prostředí a widget počasí vám?

download - https://dfiles.eu/files/oznmkqbmo

Obrázek
Obrázek

Kiwi1
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Re: Launcher z HTC U11 Plus je rychlý a propracovaný

Příspěvek od Kiwi1 » 26 led 2018 05:32

Díky za představení. Určitě rád vyzkouším. Láká mě zobrazení jen používaných ikon, to mi taky na Xperii chybí.
T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 a Spiro -> Mini -> T -> Z3 Compact -> XZ Premium

OSOBA...

Příspěvek od OSOBA... » 26 led 2018 15:38

Nikdy bych NEinstaloval launcher z modelu HTC U11 Plus na Sony Xperia .

(Toto je můj osobní názor se kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 26 led 2018 20:35

A důvod? Jako názor to beru, ale nějak nevím, o co jej opřít...
Obrázek

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 26 led 2018 21:12

Ani ja by som to nechcel. Este dobre ze na pozadi neni vyryte logo HTC :lol:
Dovod je mozno taky, ze ja nerad pouzivam "zname" zvonenia z Apple na Xperii, launchere z inych mob.znaciek. Neviem, zda sa mi to take ako keby som si na moj Citroen dal logo VW . Ale su uzivatelia ,ktorym to moze byt jedno,to nepopieram. Launcher z Xperie je dost jednoduchy,ale patri k Xperiam. A ked chcem alternativu dam si externy launcher napr Nova. Nevidim na Nove žiadny minus
Xperia ZX1 black 47.1.A.8.49 FRA (Oreo 8.0)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 26 led 2018 22:02

Budu oponovat - třeba XPERIA klávesnici mám i teď na Huawei Mate 10 Pro. Proč nepoužívat to, co mi sedí nejvíce...
Obrázek

OSOBA...

Příspěvek od OSOBA... » 27 led 2018 10:36

Důvod ? : Nechci se opakovat co tu už zaznělo od : Milos78,......... s jeho příspěvkem naprosto souhlasím. Proč ? ...Nevidím žádný důvod, měnit prostředí svého mobilu, na nějakou pouťovou lacinou atrakci.
Pokud někdo chce používat jiné aplikace které mu vyhovují.....je jeho rozhodnutí .....a problém....

(Toto je můj osobní názor se kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“