Tapety z OnePlus 5T Star Wars Edition

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Tapety z OnePlus 5T Star Wars Edition

Příspěvek od Jozef Cmar » 26 led 2018 22:36

Včera jsme si ukázali kvalitní a rychlý launcher z modelu HTC U11 Plus, dnes zamíříme k úplně jinému výrobci. Před pár týdny se začala (bohužel nikoliv u nás) prodávat limitovaná edice modelu OnePlus 5T s motivy Star Wars a za sebe musím říci, že limitované edice různých mobilních telefonů mám velmi rád. Když už si nemůžeme tento telefon pořídit, ukážu vám alespoň jeho defaultní tapety.

Ty vůbec nevypadají špatně, minimálně tedy pokud patříte k fanouškům Star Wars. Pokud se ale vrátím k telefonům Sony XPERIA - třeba nové živé tapety XPERIA Loops vypadají fantasticky a rozhodně mají své kouzlo. Budu jedině rád, pokud výrobce během letošního roku zkusí třeba výraznějším způsobem oživit XPERIA schémata. Čekání na veletrh MWC si ale naštěstí budeme moci zpestřit telefony z veletrhu CES, tento týden se začala prodávat XPERIA L2, další dvě novinky budou následovat za dva týdny. Ale zpátky k původnímu tématu dnešního článku - patříte k fanouškům Star Wars? Jak se vám tyto tapety líbí? A jak podle vás uspějí vedle XPERIA schématu s podobným motivem, které jsme testovali před pár týdny?

download - https://dfiles.eu/files/ol3cqrith

Obrázek
Obrázek

OSOBA...

Re: Tapety z OnePlus 5T Star Wars Edition

Příspěvek od OSOBA... » 27 led 2018 11:03

Tyto tapety jsou na můj vkus nepřehledné, jeden velký chaos, díky tapetám s motivy Star Wars, se ikony a widgety na ploše stávají nečitelnými.
Živé tapety XPERIA Loops jsou přirozené, nevtíravé, ale hlavně přehledné.

(Toto je můj osobní názor který nemusíte nutně sdílet).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............

GhostCZ

Příspěvek od GhostCZ » 27 led 2018 11:24

Taky jsem vyzkoušel a nic moc... Existují opravdu hezčí i s motivem SW... zůstávám u schémat od Sony :)

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 27 led 2018 16:49

schémata od Sony a zive tapety Loops od Sony su bez konkurencie,a patria k Xperii . Nevidim dovod ich menit.
Aj ked milujem Star wars ale toto je nejake chaotické
Xperia ZX1 black 47.1.A.8.49 FRA (Oreo 8.0)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“