Schéma a ikony Samsung Galaxy S8 se mi nelíbí

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Schéma a ikony Samsung Galaxy S8 se mi nelíbí

Příspěvek od Jozef Cmar » 02 úno 2018 23:54

Netrpělivě očekávám představení nových telefonů Sony XPERIA na veletrhu MWC, hlavní hvězdou této akce ale bude nepochybně nová vlajková loď společnosti Samsung. Loňský model Galaxy S8 byl velmi úspěšný, během testování mě ale příliš nezaujal. A platí to také pro jeho uživatelské rozhraní, jeho design (včetně ikon) si můžete ve svém telefonu vyzkoušet, pravděpodobně se vám ale nezalíbí.

Osobně považuji vzhled uživatelského rozhraní telefonů Samsung (a také LG) za velmi nezajímavý, tento korejský styl mi ale nikdy neseděl. Na druhou stranu ale neočekávám, že by jej Samsung nějakým výrazným způsobem obměnil, lidé jej znají. Navíc můžeme říci, že vzhled uživatelského rozhraní patří pravděpodobně k těm nejméně důležitým faktorům při nákupu nového mobilního telefonu. Sám jsem ale zvědav, jestli během letošního roku dokáže některý výrobce vymyslet něco skutečně zajímavého. Úplně s tím nepočítám, ale rád bych byl příjemně překvapen. Zajímá vás, jak bude vypadat nová vlajková loď společnosti Samsung a jaké funkce nabídne? Jak se vám líbí uživatelské rozhraní (mám tím na mysli z pohledu tapet a ikon) u modelu Samsung Galaxy S8?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

OSOBA...

Re: Schéma a ikony Samsung Galaxy S8 se mi nelíbí

Příspěvek od OSOBA... » 03 úno 2018 11:54

Jedině Sony Xperia a zas jen Sony Xperia nic lepšího neexistuje než mobilní telefony Sony Xperia a jejich ikony, tapety a schemata. :D

(Toto je můj osobní názor se kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............

kiosk123
Typ zařízení: Sony Xperia Z3+

Re: Schéma a ikony Samsung Galaxy S8 se mi nelíbí

Příspěvek od kiosk123 » 03 úno 2018 14:56

Podobne by to bolo, keby som na S8 dal Xperia launcher...nepasovalo by to...ono mám pocit, že ten laucnher a vzhľad ikon, widgetov, systému sa celkovo prispôsobuje aj vzhľadu telefónu...
Odpovědět