XPERIA schéma Live in Space je jednoduché a elegantní

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Live in Space je jednoduché a elegantní

Příspěvek od Jozef Cmar » 16 úno 2018 21:27

Máme zde další zajímavé schéma pro telefony Sony XPERIA od společnosti Sony Mobile a tentokráte jsem spokojený. Nový počin s názvem Live in Space je sice velmi jednoduchý a působí dětinsky, současně ale zajistí skutečně výraznou proměnu vašeho uživatelského rozhraní. Hlavní zásluhu na tom má především zajímavá a netradiční maska pro ikony, právě díky nim se celé schéma posunulo výrazně kupředu.

Základem je velmi pěkná živá tapeta, ta by si sice možná zasloužila detailnější zpracování, ale je to příjemná změna. Velmi stylová jsou také softwarová tlačítka a líbí se mi také zamykací obrazovka. Největší radost ale mám ze zmíněných ikon, právě ikony dokážou skutečně výrazným způsobem proměnit uživatelské rozhraní vašeho telefonu. Šikovný nápad, jednoduché zpracování a výsledek je pěkné schéma Live in Space. Mezi dospělými si pravděpodobně moc fanoušků nezíská, ale mladším uživatelům se může zalíbit. Možná by mi ale vůbec nevadilo, kdyby výrobce podobné schéma udělal ještě jednou, ale v dospělejší variantě. Téměř jistě bych ho do svého telefonu umístil. Jak se vám toto XPERIA schéma líbí?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... iveinspace

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: XPERIA schéma Live in Space je jednoduché a elegantní

Příspěvek od verbatim » 17 úno 2018 19:23

Schémátko mi přijde povedené, nicméně s vestavěným editorem zpráv, mailovým klientem, ale i Xperia lounge bohužel nejde moc dohromady... Zrovna tyto aplikace mají na Xperii X pod Oreem bílé barvy víc než je zdrávo a vzhledem k bílým softwarovým klávesám, klávesy nejsou vidět, musím tedy volit jiná schémata...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

OSOBA...

Re: XPERIA schéma Live in Space je jednoduché a elegantní

Příspěvek od OSOBA... » 18 úno 2018 19:58

XPERIA schéma Live in Space je sice velmi jednoduchý a působí opravdu dětinsky, jedním slovem hrůza. Softwarová tlačítka děs. Zmíněné ikony, skutečně výrazným způsobem promění uživatelské rozhraní telefonu v nepřehledný chaos. Nechápu jak se toto schéma může někomu líbit.

(Toto je můj osobní názor s kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia Miro/ Sony Xperia E3 / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia XA / Sony Xperia M4 Aqua / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............
Odpovědět