Aplikace Audio Recorder je nadále výborná

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Aplikace Audio Recorder je nadále výborná

Příspěvek od Jozef Cmar » 21 úno 2018 23:02

V těchto dnech se objevuje spousta nových aktualizací pro aplikace od společnosti Sony Mobile a jednou z nejméně známých je aplikace Audio Recorder. Přitom je to ale velmi šikovný diktafon, který nabízí dostatečné možnosti nastavení a velmi dobrou kvalitu záznamu. Pokud by se aplikace v letošním roce stala standardní součástí telefonů Sony XPERIA, vůbec by mi to nevadilo.

To ale samozřejmě není pravděpodobné, z tohoto úhlu pohledu jsou navíc rozhodující multimediální aplikace. Původně jsem vám dnes chtěl ukázat výrazně aktualizovanou aplikaci Album, doma jsem ale neměl žádný telefon od společnosti Sony Mobile a telefonem od konkurence jsem provokovat nechtěl. Dnes si tedy připomeneme aplikaci Audio Recorder a její uživatelské rozhraní se mi velmi líbí. Aplikace je jednoduchá, dobře ovladatelná a dělá přesně to, co od ní očekávám. Proti jiným aplikacím navíc tady platí, že si ji můžete přímo oficiálně stáhnout z Obchodu Play. Její absence v telefonu tedy není problémem a na druhou stranu takto neobtěžuje někoho, kdo by ji nevyužil. Možná by ale nebylo špatné, kdyby výrobce při prvním startu telefonu na tyto svoje aplikace upozornil a nabídl jejich stažení. Sony Mobile asi nikdy nevybuduje ekosystém jako třeba Apple, ale má rozhodně co nabídnout, jen je třeba to lépe prodat. Jak se aplikace líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“