MobilePay od Tatra Banky

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Geextah502

MobilePay od Tatra Banky

Příspěvek od Geextah502 » 12 zář 2018 08:38

Zdravim,

Ma tu niekto skusenost s Mobilepay od Tatra Banky?
Nefunguju mi bezkontaktne platby. Aplikacia je aktivovana, platobna karta je aktivna na mobilne platby, telefon ma zapnute NFC aj detekuje kartu. Pri prilozeni k terminalu, terminal odmietne kartu a na mobile vyskoci moznost nastavenia karzy pre Google Pay. Tatra Banka ale nepodporuje platby cez Google Pay. Fyzicky kartou jej prilozenim platba prebehne. Akoby bol problem s uskutocnenim platby cez mobil aj ked je vsetko nastavene.
Ericsson T10 --> Sony Ericsson K320i --> Sony Ericsson G502 + Motorola SLVR L7 --> Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro --> Sony XPERIA Z3 Compact --> Sony XPERIA XZ1 Compact "Horizon Blue"

kotlik
Typ zařízení: XZ2 Compact

Re: MobilePay od Tatra Banky

Příspěvek od kotlik » 12 zář 2018 09:40

Zdravím,
já ju používam už hádam od jej vzniku a vačšinou bez problémov. Aj teraz ide app ako z praku, rýchlo a spoľahlivo. Naposledy som platil ňou tak cca 4 dni dozadu a v pohode. Ale pre istotu to skúsim aj dnes na poobednej v bufete či nie je nejaký problém.
Neviem ako teraz ale zo začiatku keď app len začínala a boli nejaké problémy stačilo napísať na podporu banky a vždy ochotne poradili. Treba skúsiť aj túto možnosť. Mail na podporu je priamo v app.
Tak ma napadá, skúšal si platbu na viacerých miestach? Sem tam sa stane že niektorý obchodník má zle nadstavený terminál.

Tak som včera platil mobilom a aplikácia funguje normálne.

Autor tohoto vlákna
Geextah502

Re: MobilePay od Tatra Banky

Příspěvek od Geextah502 » 23 zář 2018 13:15

Tak problem vyrieseny, stacilo v nastaveniach nastavit MobilPay od Tatra Banky ako primarnu aplikaciu na platbu kartou, ktoru bude vzdy pouzivat. Aj ked Tatra Banka nepodporuje Google Pay robilo to problem. V navode od Tatra Banky toto nastavenie ako moznu pricinu problemov nespominaju.
Ericsson T10 --> Sony Ericsson K320i --> Sony Ericsson G502 + Motorola SLVR L7 --> Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro --> Sony XPERIA Z3 Compact --> Sony XPERIA XZ1 Compact "Horizon Blue"
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“