Transparentní folie

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ageus
Typ zařízení: Sony XZ Premium

Transparentní folie

Příspěvek od Ageus » 24 čer 2017 20:30

Ahoj. Tak jsem koupil další folii, kde bylo napsáno, že je "opravdu" transparentní. Po prvé jsem si koupil Screenshield - když jsem ho na ten mobil nalepil, nevěřil jsem vlastním očím. Folii jsem znova sundal a v domnění, že tam je další vrstva, která je matná. Na Krámě mi řekli, že to je normální. Teď jsem si koupil další folii, která byla 100% transparentní typ: "Yenkee YPF 05UNICLMT 5.5" transparentní + antireflexní". Nalepil jsem jí na displej a ve víře, že už to bude konečně ono, bez toho aby můj displej vypadal jak po šedym zákalu opět fiasko. Může mi tu někdo poradit, kde mohu koupit opravdu průzračnou folii v ČR, 100% čirou která neznehodnotí barvy na mojí Xperii. Zatím to dělám tak, že kupuji folie z aliexpressu na Xperii Z Ultra a stříhám si jí. Tam naštěstí prodejci chápají slovo transparentní. Máte zkušenosti s foliema, popř. poraďte, kde koupit v ČR opravdu transparentní folii. Děkuji
Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ, Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia ZL, Sony Xperia T, SE Xperia Arc S, SE U5i Vivaz, SE W995, SE W950, SE J210i.

Nex[t]

Re: Transparentní folie

Příspěvek od Nex[t] » 24 čer 2017 22:10

Ahoj slyšel jsi někdy o Tvrzeném skle?! :beer:
100% lepší volba než folie!! O:-)

Ekky

Příspěvek od Ekky » 24 čer 2017 22:38

Ona je transparentní.
Slovo transparentní znamená průhledná ale ne čirá. Jinak to že je fólie matná, za to může další slovo antireflexní. Takže buď chceš to nebo to druhé.
Jinak jak tu bylo psáno. Zkus začít kupovat skla.

Autor tohoto vlákna
Ageus

Příspěvek od Ageus » 25 čer 2017 08:24

Jednou jsem sklo měl na Z5 Premium, ale tam nebylo 2,5D zakřivení u XZ to zakřivení bylo a ted mam XZ Premium a tam je také zakřivení. A sklo je hodně silné. 0,3 mm je docela dost, teda aspon pro mě, prostě ten mobil působí mohutnějším dojmem. A folii ani necítím. Ty folie z Číny jsou opravdu 100% čiré. Nebo jestli tu mají skla silná 0,1mm tak by to byla bomba.
Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ, Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia ZL, Sony Xperia T, SE Xperia Arc S, SE U5i Vivaz, SE W995, SE W950, SE J210i.

Autor tohoto vlákna
Ageus

Příspěvek od Ageus » 30 čer 2017 15:48

Tak jsem si objednal ochranné sklo viz: https://www.student-eshop.cz/product/10 ... remium.htm kde je znázorněno 2,5 zakřivení a světe div se, sklo přišlo úplně rovné. Sklo jsem nalepil a po stranách jsou tak 3mm světlé pruhy. Už jenom počkám až se mi tam usadí prach. Objednal jsem ještě sklo z Alzy, ale očividně prodejci musí mít hodně nalito...
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“