Dřevěný kryt Balolo pro Sony XPERIA Z5 Compact

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Dřevěný kryt Balolo pro Sony XPERIA Z5 Compact

Příspěvek od Jozef Cmar » 26 říj 2017 00:22

Sony XPERIA Z5 Compact je sice už dva roky starým telefonem, stále ale má rozhodně co nabídnout. Telefon nabízí obrovské množství výkonu, kompaktní konstrukci a potěší také 32 GB interní paměti. Telefon spoléhá na výborný Android 7.1.1 Nougat a jeho výdrž na jedno nabití je výborná. Ačkoliv mám telefon jen půjčený, umístil jsem na něj dřevěný kryt Balolo a vypadá to skvěle. Mám dřevěné doplňky skutečně velmi rád...

Samozřejmě můžete namítnout, že se podobný doplněk k telefonům Sony XPERIA (nebo obecně k elektronice) nehodí, nic to ale nezmění na tom, že osobně tento styl doplňků vyhledávám a rád je mám. Může za to pravděpodobně především velmi pozitivní vztah k přírodě a především ke dřevu jako takovému. Balolo umožňuje také úpravy těchto krytů, sám jsem tak do něj nechal umístit své jméno (nepotřebuji jej ukazovat, ale nápis XPERIA.cz mě bohužel nenapadl, ačkoliv by byl výrazně vhodnější. V tomto směru mě mrzí, že Balolo se v poslední době už moc nezaměřuje na mobilní telefony, třeba minimálně pro Apple iPhone X jsem toto příslušenství očekával. Ale fanoušků dřeva pravděpodobně není tak moc, navíc s přibývajícím počtem různých zakulacených telefonů je výroba podobných krytů stále složitější (XPERIA Z5 a XPERIA Z5 Compact byly ideálními telefony pro podobný kryt). Jak se vám líbí kombinace dřeva a moderní techniky?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Cleric
Typ zařízení: Xperia X Performance

Re: Dřevěný kryt Balolo pro Sony XPERIA Z5 Compact

Příspěvek od Cleric » 26 říj 2017 14:33

Nechci rýpat, ale jako kryt to rozhodně nevypadá. Spíš jak fólie na záda alá skinzone. Osobně jsem čekal něco více propracovanějšího, tohle je jen destička lípnutá na zádech :ROFL:
Doživotní sleva ve výši 50% na http://www.woox.cz Doporučitel 59559

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 26 říj 2017 21:09

No a to je přesně to, co jsem od toho očekával. Kvalitní a pěkná dřevěná destička :)
Obrázek

Tronn

Příspěvek od Tronn » 26 říj 2017 22:01

Xperie sou jedny z mala telefonu na kterych tohle muze vypadat relativne slusne. Na vetsine zakulacenych (vc. iPX) tahle rovna desticka nebude asi to prave orechove, zejo.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 27 říj 2017 20:47

Určitě souhlas, ale vzhledem k potenciálu ipX jsem čekal, že to zkusí.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“