Originální autonabíječka Sony AN430 je pěkná a drahá

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Originální autonabíječka Sony AN430 je pěkná a drahá

Příspěvek od Jozef Cmar » 03 bře 2018 23:54

Originální příslušenství od společnosti Sony Mobile patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete na trhu pro svůj telefon pořídit. Platí to také pro originální autonabíječku Sony AN430, šikovný a kvalitní výrobek, který by ve vašem autě chybět neměl. Problémem originálního příslušenství je ale jeho cena, výrobce si za svoje produkty nechává zaplatit skutečně pořádně a paradoxně na tom podle mého spíše tratí.

Při současných cenách si pak originální příslušenství rozhodně nekoupí každý... Sám jsem chtěl otestovat originální pouzdro pro model Sony XPERIA XZ1, které vypadá hodně zajímavě. Místní zastoupení ale příslušenství k dispozici nemá. Půjčit si pouzdro v obchodě není možné, balení totiž nejde otevřít bez viditelného poškození a následně už by nebylo možné jej prodat. Zbývá tedy pouze možnost nákupu, přibližně 1500 korun za pouzdro je ale prostě hodně. Nákup pouzdra si tedy většina lidí rozmyslí. Přitom pokud by cena byla třeba poloviční nebo třetinová, výrobce by na pouzdru stále vydělal. Prodalo by se ale řádově více kusů... Ale kdo chce moc, nemá nic. Pokud se vrátíme k původní nabíječce do auta Sony AN430, jedná se skutečně o kvalitní výrobek. Nabíjet můžete dva telefony současně, nechybí podpora rychlého nabíjení. Ale tisíc korun za nabíječku do auta mi opět přijde hodně. Konkurence pro svoje telefony nabízí podobný výrobek o třetinu levněji (a nepochybně na něm stále dokáže vydělat). Jaký je váš názor na originální příslušenství od Sony Mobile? Přijdou vám ceny rozumně nastavené? Osobně si myslím, že s lepším nastavením cen by výrobce mohl vydělat více. Sám si takto koupím za rok tak jednu pouzdro na test a tím moje nákupy končí...

Obrázek

Obrázek
Obrázek

bedanek

Re: Originální autonabíječka Sony AN430 je pěkná a drahá

Příspěvek od bedanek » 04 bře 2018 08:02

Jjj,tu nabíječku jsem dostal v tom balíčku před koncem roku. Když jsem pak koukl na heureku a viděl cenu 996Kč tak mě omylo :D Na druhou stranu je to fakt solidní železo dává 2*2,4 A a je k tomu i kvalitní USB c kabel a cena mi přijde rozumnější než u toho nabíjeciho docku DK60. Samozřejmě kdyby stála polovinu, tak si ji koupí určitě víc lidí, ale Sony to radši rozdá v těch věrnostních akcích :D

Ekky

Příspěvek od Ekky » 04 bře 2018 08:13

A jak drží v zapalovací? Mám zkušenosti ze tahle konstrukce těch kontaktu klouže vybracema ven a v zapalovací prostě nedrží.

bedanek

Příspěvek od bedanek » 04 bře 2018 08:52

Já ji mám ve Fabii a drží dobře (zatím) :D

Lukáš Machel
Typ zařízení: Xperia XZ premium

Příspěvek od Lukáš Machel » 04 bře 2018 14:06

Taky jsem ji dostal ve věrnostním balíčku. A nemůžu si na nic stěžovat, rychlost nabíjení super. Pevnost v zapalovači v pohodě. Jen ta cena je masakr :lol:
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“