Dřevěné kryty aneb mé nejoblíbenější příslušenství

Cokoliv se dá připojit k vašemu telefonu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Dřevěné kryty aneb mé nejoblíbenější příslušenství

Příspěvek od Jozef Cmar » 22 dub 2018 11:16

V dnešní době existují stovky různých krytů a pouzder pro mobilní telefony Sony XPERIA. Sám jsem v posledních měsících vyzkoušel skutečně nepřeberné množství pouzder, nejvíce si mě ale stejně získaly dřevěné kryty, které se umisťují na zadní stranu konkrétního přístroje. Jeden takový dřevěný kryt jsem nějakou dobu používal na modelu Sony XPERIA Z5 Compact a mrzí mě, že na nové modely už umístit nejde.

Společnost Balolo (která tyto kryty pro telefony Sony XPERIA několik let vyráběla) totiž s jejich výrobou už dříve přestala, navíc si neumím dost dobře představit dřevěný kryt, který by třeba pasoval na modely Sony XPERIA XZ2 nebo XPERIA XZ2 Compact, kde tvar zadní strany telefonu není pro umístění podobného příslušenství právě ideální. Nic to ale nemění na tom, že dřevěný kryt na zadní stranu je mým skutečně nejoblíbenějším řešením dodatečné ochrany telefonu. Spojení přírody a moderních technologií v této podobě se mi líbí hodně. Ostatně také proto jsem si v současnosti objednal podobný kryt alespoň na Apple iPhone X, pro který existuje téměř nekonečné množství různých pouzder, krytů a obalů. Chápu, že většině lidí se dřevěný kryt pravděpodobně moc nezalíbí, já na něj ale skutečně nedám dopustit. Snad se v dohledné době vrátí telefony, které budou mít krásná rovná záda bez zbytečného zakulacení. A výrobci, kteří tohoto dokáží využít pro výrobu skutečně zajímavých krytů. Jaký druh pouzdra nebo obalu je vaším nejoblíbenějším?

Obrázek
Obrázek

Mirda86
Typ zařízení: XZ2 , P20

Re: Dřevěné kryty aneb mé nejoblíbenější příslušenství

Příspěvek od Mirda86 » 22 dub 2018 11:33

Ja zase chapu ze nekterym lidem se nemusi libit zakulacene zada ale napsat k tomu "bez zbytecneho zaobleni" neni na miste. Ale to poznas az ten telefon budes (jestli budes) realne nekdy pouzivat ;)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 22 dub 2018 12:20

Tak já to myslel obecně, můj Mate 10 Pro je taky zakulacený a kdyby měl záda rovná, byl bych ještě spokojenější :). Nevztahoval jsem to striktně na novinky od Sony Mobile
Obrázek

Mirda86
Typ zařízení: XZ2 , P20

Příspěvek od Mirda86 » 22 dub 2018 12:29

Mata uz nemam ale ja sem byl spokojenej. Rovny zada bych si u nej taky nedokazal predstavit :) I kdyz byl sirsi a to zaobleni bylo spis decentni takze to nemelo takovej efekt.
Jinak kdyz vyrobce bude chtit tak udela kryt i na takova zada. Ale zrejme se jim to nevyplati delat... kor ne na Sony :D

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 23 dub 2018 08:10

No já spokojený jsem, ale mít to rovná záda a možnost dřevěného krytu, budu ještě spokojenější :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“