Přihlaste se k odběru videí na našem YouTube kanálu

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Přihlaste se k odběru videí na našem YouTube kanálu

Příspěvek od Jozef Cmar » 24 bře 2016 22:40

Videa jsou nedílnou součástí našeho webu XPERIA.cz a ačkoliv jsem jim dříve nevěnoval moc velkou pozornost, chci se jim věnovat více. Dal jsem si totiž skutečně nelehký úkol - rád bych přesáhl magickou hranici 100 000 odběratelů, za kterou YouTube autorům předává ocenění v formě stylového stříbrného tlačítka. Chcete mi pomoci? Přihlaste se k odběru videí na našem YouTube kanálu.

V současné době jsem překročil hranici 31 000 odběratelů, což je už tak podle mého velmi solidní číslo. Každý měsíc přivítám přibližně tisíc nových odběratelů, pokud bych tedy tento trend udržel, překročil bych hranici 100 000 odběratelů za necelých 6 let. Ale rozhodl jsem se, že zkusím více zapracovat na propagaci a zkusím tuto dobu zkrátit. Tři roky jsou také velmi dlouhá doba (společnost Sony Mobile tady dávno nemusí být), ale pořád bych to bral jako úspěch. Nicméně chci věřit, že výrobce se bude snažit přinášet na trh kvalitní a zajímavé telefony, proto můžu kalkulovat s tím, že popularita telefonů Sony XPERIA bude přece jenom vyšší. Rád bych se tedy k hranici 100 000 odběratelů výrazně přiblížil do konce roku 2017. To je skutečně velmi ambiciózní cíl, ale nechce se mi čekat na stříbrné YouTube tlačítko šest let... Takže podpoříte mě v mém snažení? Uvítám jakoukoli aktivitu, která sníží čas nutný k získání nových odběratelů.

článek - http://xperia.cz/14-ostatni/2473-prihla ... ube-kanalu

motivace - https://www.youtube.com/yt/creators/rewards.html

Obrázek
Obrázek

hensel

Re: Přihlaste se k odběru videí na našem YouTube kanálu

Příspěvek od hensel » 29 srp 2016 10:27

hlavne z toho jsou pak i nejake drobne coz by se hodilo i na provoz webu :D :D :D :D :D

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 12 pro 2016 22:06

Neviem kde to mam napísat do akeho vlakna,ale pisem to sem, ked admin zisti ze to sem nepatri,prosim presunut:

Cele forum po zmene vzhladu je velmi nepodareny krok,neprehladne, komplikovane, divné. Predchadzujuci vzhlad bol bezchybny. Ale co je najvecsi otras ,ze nejdu korektne Sukromne spravy, vyhadzuje to error,posiela to duplicitne prazdne SS,atd. Prosim o nápravu. Vdaka
Xperia ZX1 black 47.1.A.8.49 FRA (Oreo 8.0)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 pro 2016 22:59

Náš admin fórum aktualizoval skrz zabezpečení a taky doufám, že toto není finální verze. Ale sám to bohužel nezměním a chápu, že na to třeba zrovna nemá čas...

PS: pokud na mě něco máte, pište mi přímo emaily, bohužel ani mně nejdou SZ ani otevřít, takže sice mi píšete, ale nevím co...
Obrázek

Pepousek

Příspěvek od Pepousek » 13 pro 2016 00:29

@Milos78 :good: +1 Naprostý souhlas....
Už jsem to chtěl taky někam napsat.... :wink:
NOKIA 7 plus 9.0 :good:
SONY XPERIA X 8.0.0 FW34.4.A.2.50 /DE - Záložní mobil
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch Wear 2.0
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 13 pro 2016 11:42

Přesně tak, též jsem to chtěl napsat, tento vzhled fakt nepřidává na přehlednosti, zrovna tak jsem dříve využíval možnost odpovědět na dané téma tak, že jsem v příslušném tématu (i když jsem nebyl přihlášen) kliknul rovnou na "odpovědět" a hodilo mě to na přihlášení a já po úspěšném přihlášení mohl rovnou odpovědět v daném tématu... Takto to hodí error (pokud se o to člověk pokouší bez předchozího přihlášení) - myšleno z mobilního prohlížeče Opera pro Android. Zrovna tak jsem si musel zvykat na to, že na úvodní stránce Xperia.cz není hned zřetelné, zdali se jedná o odpověď, nebo o nové téma, jen se mi líbí ta barevně výraznější změna, pokud člověk na dané téma kliknul. Soukromé zprávy jsem ještě nezkoušel, ale zatím tedy ani zkoušet nebudu. Je to zkrátka dost výrazná změna oproti předchozímu no...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 13 pro 2016 11:57

Chápu a omlouvám se, zkusím admina ukecat...
Obrázek

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 13 pro 2016 19:49

este na predchadz.fore bola dobra vec,ze ked som chcel vstupit do nejakeho konkretneho vlakna,tak vlavo hore stacilo podrzat mys na tlacidle "obsah fora" a vyskocilo vyskakovacie okno zo vsetkymi vláknami,dost dobra vychytavka,tu to už nieje :(
Xperia ZX1 black 47.1.A.8.49 FRA (Oreo 8.0)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 13 pro 2016 21:35

Vím... :(
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“