YouTube kanál XPERIA.cz má 1000 odběratelů

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

YouTube kanál XPERIA.cz má 1000 odběratelů

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 dub 2018 07:44

Před rokem jsem se rozhodl oddělit videa v českém jazyce od stávajícího XPERIA YouTube kanálu a byl to jednoznačně správný krok. Pravidelně tak můžete sledovat nové záběry ze světa společnosti Sony Mobile a telefonů Sony XPERIA. V předchozích dnech jsme překonali jeden pěkný milník, máme už krásných 1000 odběratelů a mám z tohoto čísla velikou radost. Uvidíme, kam se nám podaří to dotáhnout...

Osobně si myslím, že druhá tisícovka odběratelů bude výrazně složitější, na stranu druhou si ale modely XPERIA XZ2 a XPERIA XZ2 Compact dokázaly nějaké fanoušky získat. Pozitivní rozhodně je samotná skutečnost, že počet odběratelů neustále roste a náš kanál je stále oblíbenější, roste totiž také jeho návštěvnost. Pořád ale čekáme na okamžik, kdy společnost Sony Mobile představí skutečně nekompromisní mobilní telefon. O modelu Sony XPERIA XZ2 Premium se hovoří již dlouhou dobu, jeho specifikace ale zůstávají tajemstvím. Každopádně nespí ani konkurence a výběr je na současném trhu obrovský. Snad tedy náš oblíbený výrobce nebude s uvedením nového topmodelu čekat až na veletrh IFA. Ale zpátky k našemu YouTube kanálu - všem odběratelům mých záběrů chci poděkovat za podporu a jsem rád, že se nám daří udržet komunitu kolem telefonů Sony XPERIA naživu. Uvidíme, co přinese zbytek roku 2018...

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“