Stříbrná barva telefonům Sony XPERIA sluší

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Stříbrná barva telefonům Sony XPERIA sluší

Příspěvek od Jozef Cmar » 23 dub 2018 08:30

Telefony Sony XPERIA se vždy prodávají v několika barevných variantách, v loňském roce mě skutečně hodně zaujala například červená verze modelu Sony XPERIA XZ Premium, která v kombinaci s několika černými detaily vypadá fantasticky. Výrobce ale umí vyrobit velmi stylový přístroj také v elegantní stříbrné barvě, důkazem jsou modely Sony XPERIA XA2 a Sony XPERIA XA2 Ultra.

Vyrobit stylový stříbrný (nebo černý) mobilní telefon není vůbec jednoduché, společnosti Sony Mobile se to ale tentokráte skutečně podařilo. Budu se opakovat, ale vzhled modelů Sony XPERIA XA2 a XPERIA XA2 Ultra se mi líbí hodně a především první zmíněný přístroj má potenciál být u zákazníků oblíbený. Měl jsem možnost několik dní testovat oba zmíněné telefony ve stříbrné barvě a sluší jim to skutečně hodně. Pokud preferujete menší telefony, XPERIA XA2 se vám zalíbí. Pokud naopak chcete pořádný telefon s obrovským displejem, můžete sáhnout po modelu Sony XPERIA XA2 Ultra. Ale líbí se mi oba přístroje, kov jsem vždycky měl rád a nic se na tom nezmění ani v roce 2018. Jak se stříbrná barva u telefonů Sony XPERIA líbí vám?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“