XPERIAfirmware.com s novým kabátem

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIAfirmware.com s novým kabátem

Příspěvek od Jozef Cmar » 28 dub 2018 23:09

Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad budoucností projektu XPERIAfirmware.com, nakonec ale náš administrátor vytvořil pro tento web úplně nový design a já jsem rád, že vám jej dnes mohu představit. Stránky XPERIAfirmware.com navštívilo během několika let přes 12 milionů návštěvníků a ačkoliv v posledních dvou letech návštěvnost trvale klesá, stále pomáhají lidem z celého světa aktualizovat své telefony Sony XPERIA.

S pomocí aplikace Flashtool je ruční aktualizace firmware skutečně velmi jednoduchá, navíc díky této aplikace se nemusíte bát experimentů se svým přístrojem, protože jej dokáže (téměř) vždy snadno a rychle uvést do plně funkčního stavu. Stránky XPERIAfirmware.com jsou pravidelně aktualizovány, zatím ale chybí podpora pro letošní přístroje, tam ještě nemám ruční aktualizace vyzkoušené a nechci publikovat neověřené návody. V současnosti je primárním úkolem stránek pomáhat lidem s telefony Sony XPERIA, sekundárním úkolem je pak omezit snižování návštěvnosti na mém XPERIA YouTube kanále, kde se pomalu blížím hranici 50 000 odběratelů. V poslední době (při pohledu na výsledky společnosti Sony Mobile) jsem stále více přesvědčen, že hranici 100 000 odběratelů nedosáhnu a výrobce zanikne dříve. Ale určitě to nevzdám...

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“