Sony XPERIA Device YouTube má 50 000 odběratelů

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Device YouTube má 50 000 odběratelů

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 kvě 2018 22:20

Před rokem jsem rozdělil svůj YouTube kanál o telefonech Sony XPERIA na dva samostatné kanály (v českém jazyce a v angličtině), od té doby na obou kanálech roste počet odběratelů a zpětně hodnotím tento krok velmi pozitivně. Hlavní kanál v angličtině je samozřejmě výrazně populárnější a po dlouhé době se mi podařilo dosáhnout hranice 50 000 odběratelů. Nyní mě čeká druhá polovina cesty za mým snem...

Tím je zdolání hranice 100 000 odběratelů a získání stříbrného YouTube tlačítka, které se mi líbí skutečně hodně. Tato cesta ale bude velmi dlouhá a potrvá ještě několik let. Možná jste si všimli, že na YouTube mám hned několik kanálů, natáčení mě totiž skutečně baví a mobilní telefony jsou nedílnou součástí mého života. Druhým nejdůležitějším kanálem je ten o telefonech Huawei, tam ale počet odběratelů roste v posledních měsících výrazně rychleji a osobně si myslím, že hranice 100 000 odběratelů by tam mohlo být nakonec dosaženo dříve. Třetím do party je pak YouTube kanál nesoucí mé jméno, kam dávám veškerá videa o zajímavých mobilních telefonech, které se mi dostanou do rukou. Mrknout se tak můžete třeba na videa o modelu Apple iPhone X, najdete zde také Honor View 10 a rád bych redakci ještě doplnil. Nicméně tahounem nadále zůstává YouTube kanál o telefonech Sony XPERIA v anglickém jazyce a kdo ví, třeba někdy společnost Sony Mobile zjistí, že takový kanál existuje...

YouTube.com/SonyXPERIADevice

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Novinky“