Společnost Sony Mobile pravidelně přináší inovace do světa telefonů

Rok 2018 bude velmi zajímavý
Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 11124
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Společnost Sony Mobile pravidelně přináší inovace do světa telefonů

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 09 črc 2018 09:31

Společnosti Sony Mobile se často vyčítá, že přináší málo inovací a mobilní telefony Sony XPERIA se během let mění jen minimálně. Na jednu stranu na těchto pomluvách skutečně něco bude, na stranu druhou se občas zapomíná na mnoho zajímavých funkcí, které měly premiéru právě v telefonech od našeho oblíbeného výrobce. Ten nyní vydal velmi pěknou infografiku, která jeho inovace z posledních let představuje.

Musím uznat, že společnost Sony Mobile přináší inovace do světa mobilních telefonů pravidelně. Modely XPERIA Z nebo XPERIA Z5 Premium nabídly ve své době skutečně výrazné novinky, opět ale platí, že náš oblíbený výrobce neumí svůj vývoj dostatečně dobře prodat. A tak prakticky neustále čteme o stagnaci telefonů Sony XPERIA, přitom třeba poslední vlajková loď (Sony XPERIA XZ2) prostě je skvělým telefonem a má co nabídnout. Trochu se ale bojím, že toto pokřivené vnímání celého výrobce jedna infografika nezmění, ačkoliv je povedená. Sám jsem zvědav, co si pro nás výrobce připraví v dalších dvou letech. Za sebe bych ocenil skutečně kvalitní duální fotoaparát a pokud by k tomu výrobce přidal také nové rozhraní pro tuto aplikaci, tak bych se určitě nezlobil...

zdroj - https://blogs.sonymobile.com/2018/07/04 ... -and-more/

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar

marokanec
Moderátor
Příspěvky: 1784
Registrován: 20 lis 2013 14:26
Bydliště: Jižní morava

Re: Společnost Sony Mobile pravidelně přináší inovace do světa telefonů

#2

Příspěvek od marokanec » 09 črc 2018 10:44

Duální foťák už je, ale tam už Sony prvenství nezíská. Tam byla spíše jedna z posledních. Sony infografiku nevydalo jen tak pro nic za nic. Určitě zase plánuje něco velkého s čím konkurenci předběhne. Byť to bude jen na pár měsíců než se přidá zbytek konkurence. Podle mě by to mohl být první telefon s duálním modemem schopným přijímat nové sítě 5G. Sony to nebude mít vůbec jednoduché seskládat další antény s modem navíc a přitom třeba snížit rámečky nebo tloušťku. Jsem zvědav jak se k tomu Sony postaví.
Ještě se delší dobu píše o 4K OLED. Myslím, že se to brzy dozvíme :)
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Uživatelský avatar

kotlik
Příspěvky: 183
Registrován: 17 čer 2018 06:01
Typ zařízení: XZ2 Compact

Re: Společnost Sony Mobile pravidelně přináší inovace do světa telefonů

#3

Příspěvek od kotlik » 09 črc 2018 12:08

Ja som spokojný. Len dúfam že v rámci inovácií sa tiež nevytasia s výrezom na displeji 😃
Pravda je že sa nevedia akosi predať. Podobná situácia je aj s televízormi. Tu sa to už ale trocha zlepšuje, hádam sa dostane aj na mobilnú divíziu.

Odpovědět

Zpět na „Novinky“