Stránka 1 z 1

Nová verze Flashtool podporuje Android 7.0 Nougat

Napsal: 04 led 2017 21:21
od Jozef Cmar
Flashtool považuji za jednu z nejdůležitějších aplikací ve světě telefonů Sony XPERIA. Umožňuje vám decustomizaci vašeho přístroje (pokud jej třeba zakoupíte u operátora nebo ze zahraničí), okamžitou instalaci libovolné verze firmware nebo třeba opravu telefonu v případě, kdy ten odmítá pracovat (samozřejmě se bavíme o případu, kdy je závada softwarového charakteru). Zkrátka aplikace Flashtool by ve vašem počítači neměla chybět...

Vydání aktuální verze trvalo dlouhou dobu, aplikace totiž fungovala a nebylo potřeba do ní zasahovat. To se ale s příchodem Androidu 7.0 Nougat změnilo, autor tedy musel provést drobné změny a v současnosti již je k dispozici nová verze aplikace, pomocí které můžete do svého telefonu nahrávat také FTF soubory s Androidem 7.0 Nougat. Není to ale jediná nová funkce, která se v tomto vydání objevila, nově j totiž možné zálohovat DRM bez nutnosti rootu a to je skvělá zpráva, podrobněji si to ukážeme v článku příští týden. Pokud tedy dosud nejnovější verzi Flashtool nemáte, doporučuji její stažení. Budete aplikaci používat také v roce 2017? Uvítali byste zde nějakou novou funkci (s autorem jsem v kontaktu, takže není problém zpětnou vazbu předat)?

download - https://depositfiles.com/files/avccsdmjfObrázek

Re: Nová verze Flashtool podporuje Android 7.0 Nougat

Napsal: 05 led 2017 16:11
od bullo
urcite pouzivat budem. dost dlho som odolaval odomknutiu BL ale nakoniec som to nevydrzal a pouzival custo rom.privital by som jazyk ktoremu viac rozumiem.

Re: Nová verze Flashtool podporuje Android 7.0 Nougat

Napsal: 05 led 2017 17:21
od Jozef Cmar
Takže třeba češtinu? To by neměl být problém :)

Re: Nová verze Flashtool podporuje Android 7.0 Nougat

Napsal: 06 led 2017 10:12
od bullo
to by bolo super :good:

Re: Nová verze Flashtool podporuje Android 7.0 Nougat

Napsal: 06 led 2017 10:22
od valdapa
Možná by byl pěkný článek, podrobnější vysvětlení funkcí Flashtoolu. Ten program toho umí hodně, jelikož není v češtině tak mnozí neví. Myslím že už tu párkrát dotaz byl na vysvětlení funkcí Flashtoolu.
Jináč souhlasím - Xperia a Flashtool patří k sobě.
A záloha DRM, jen tak dál. Ještě by mohl umět root... .