Bootovací animace Circulic

Generální sekce věnované všemu co výrobce opomněl
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Bootovací animace Circulic

Příspěvek od Jozef Cmar » 24 led 2018 11:10

Bývaly doby, kdy jsem root měl v každém telefonu, který jsem v danou chvíli používal. Od té doby se ale mnohé měnilo a nyní root jakéhokoliv telefonu provádím jen v okamžiku, kdy chci vyzkoušet nějakou konkrétní úpravu. Ani těch se ale v poslední době neobjevuje moc (minimálně pro telefony Sony XPERIA), pozornost tak věnuji spíše grafickým úpravám. Dnes si můžete prohlédnout pěknou bootovací animaci Circulic.

Vzhledem ke stabilitě dnešních telefonů ale musím dodat, že ani tu bootovací animaci nevidím příliš často. Telefon v podstatě vůbec nevypínám, na stranu druhou to ale nic nemění na tom, že mám rád pěkné bootovací animaci. Odemykat bootloader a provádět root jen kvůli této úpravě ale samozřejmě nedává smysl a jelikož mi root v současnosti už další výhody nenabízí, nainstaloval jsem zmíněnou animaci jen do modelu Sony XPERIA X, který právě používám na testování nových úprav. Pokud by ale některý výrobce umožnil možnost změny této animace bez rootu, bral bych to jako příjemné plus. Jak se vám bootovací animace Circulic líbí?

download - https://forum.xda-developers.com/crossd ... c-t3661907

Obrázek
Obrázek

michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Re: Bootovací animace Circulic

Příspěvek od michal121 » 25 led 2018 08:27

Nejen u schémat, ale i zde bohužel zjištuji, že mám úplně opačnej vkus, než Jožka:)
SONY Xperia XZ black

OSOBA...

Příspěvek od OSOBA... » 25 led 2018 08:48

Bootovací animaci Circulic , považuji za absolutní zbytečnost.

(Toto je můj osobní názor se kterým nemusíte nutně souhlasit).

Sony Ericsson K750i / Sony Ericsson K850i / Sony Ericsson Xperia X10 / Sony Xperia sola / Sony Xperia SP
Sony Xperia Z1 Compact / Sony Xperia™ Tablet Z /Sony Xperia Z2 / Sony Xperia™ Z4 Tablet /
Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia Z5 Compact / Sony Xperia XA1 Ultra / Sony Xperia X Compact / Sony Xperia XZ1 Compact / Sony Xperia XZ1............

marokanec
Moderátor

Příspěvek od marokanec » 25 led 2018 09:52

Vzhledem k tomu že Xperii restartuji cca.jednou za 3 měsíce, tak bootovací animace pro mě není důležitá.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 25 led 2018 11:05

michal121 píše:
25 led 2018 08:27
Nejen u schémat, ale i zde bohužel zjištuji, že mám úplně opačnej vkus, než Jožka:)
Což ale není nutně nic špatného :)

PS: začni taky recenzovat schémata, můžeme se střídat, jednou ty a jednou já :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Úpravy, obecné návody a tuning“