automaticke zapnutie po pripojeni nabijania

Vlajková loď pro rok 2013 nabízí čtyřjádrový procesor a displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
harrvy

automaticke zapnutie po pripojeni nabijania

Příspěvek od harrvy » 29 lis 2018 13:07

Ahojte, riesil niekto aby sa telefon zapol automaticky po pripojeni nabijacky? Hladam na webe a nic rozumne som nenasiel, su navody na samsung, lenovo, kadeco... ale na xperiu som nenasiel. Nenasiel som ani v system/bin vhodny subor kde by sa to dalo nastavit...

kikirík

Re: automaticke zapnutie po pripojeni nabijania

Příspěvek od kikirík » 30 lis 2018 04:00

Nastavenie>možnosti pre vývojárov>nevypínať obrazovku... tretia možnosť v poradí (xperia z1).

Autor tohoto vlákna
harrvy

Re: automaticke zapnutie po pripojeni nabijania

Příspěvek od harrvy » 30 lis 2018 10:43

Ahoj, diky... To je sice pekne, ale ja potrebujem aby sa ked je telefon uplne vypnuty pri pripojeni napajania sam nastartoval.. Budem musiet asi na moj projekt pouzit nejaky samsung, alebo daku cinu :(

edit

alebo poradili by ste mi ako spustit fastboot? Zapnuty telefon pripojim na usb (mam zapnute usb debuging) Spustim flashtool - kliknem na blesk - dam fastboot mode - fastboot via adb - telefon nabehne do fastboot modu... prejdem na adresar kde mam adb a fastboot spustim tam prikazovy riadok a ked zadam fastboot reboot-bootloader tak mi nenajde zariadenie :(
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z“