Android 5+ - problém s BT a párováním

Vlajková loď pro rok 2013 nabízí čtyřjádrový procesor a displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
n.u.r.v.

Android 5+ - problém s BT a párováním

Příspěvek od n.u.r.v. » 02 lis 2015 22:53

Ahoj, mám v autě blutetooth FM trasnmiter. Když jsem měl android 4.4.4 tak jsem měl tento transmiter spárovaný s mojí xperii Z a jakmile se dostala do dosahu BT, inhed se spojila a vše makalo na 100%

Ale od té doby co mám android 5 (i 5.1.1) nefunguje trvalé spárování, tedy funguje to takto:

1)spáruji s transmiterem - vše ok
2)odejdu z auta/odpojím bt, prostě jakkoliv přeruším bt komunikaci
3)opětovně zapnu transmiter - ale již se telefon nespojí - nejprve mi to v nastavení bt píše připojování, pak nic, dám znovu, probíhá připojování, nic a když to takto udělám ještě jednou-dvakrát tak to pak napíše nesprávný kod
4)když odeberu transmiter ze seznamu spárovaných zařízení a znovu dám vyhledat a spárovat, tak zase do vypnutí BT vše funguje

Tedy teď po každém přerušení a zapnutí BT musím odebrat transmiter a znovu přidat - spárovat...

Nevíte co s tím? Díky

tmajcin

Re: Android 5+ - problém s BT a párováním

Příspěvek od tmajcin » 06 lis 2015 13:08

Ahoj ja mam podobný problém pri parovani so smartwatch 2. Tiež to riešim odpojenim a opätovným sparovanim. Niekde som čítal,že je to chyba Androida, ale nechce sa mi tomu veriť lebo pri bt reproduktore mi to funguje normálne.

Odoslané z D6503 pomocou Tapatalku

Autor tohoto vlákna
n.u.r.v.

Příspěvek od n.u.r.v. » 06 lis 2015 15:25

j, já taky četl že je to chyba androida... přitom ostatní BT věci (PC, NB, obd diagnostika, sluchátka sony er... mw600) fungují... Ten transmiter taky fungoval na 1000% dokud jsem neudělal update na android 5....

Autor tohoto vlákna
n.u.r.v.

Příspěvek od n.u.r.v. » 10 lis 2015 13:16

mám pocit že je nějak rozhozená ta app na ovládání a správu bt zařízení - když to problémové bt příslušenství odstraním ze seznamu spárovaných a vypnu bt a opětovně zapnu, znovu mám v seznamu tu odstraněnou položku...

Takže teď přijít na to jak smazat data té BT app...
Odpovědět