nefunguje recovery,nelze odemknout displej

Krásná, slušně vybavená, ale zbytečně veliká - to je Sony XPERIA L
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
zmesek

nefunguje recovery,nelze odemknout displej

Příspěvek od zmesek » 02 led 2016 00:09

zdravím, moc prosím o radu, na mé původníc2105 se mi odlomily kontakty na držáku SIM karty, od kamaráda jsem dostal ten samý model (po jeho ex-přítelkyni) s prasklým displejem, vyměnil jsem tedy " útroby" (data z pův. zařízení jsem zálohoval) a tel se rozjel. Jenže slečna ex- měla nastaveno gesto na uzamknutí displeje, kamarád netuší jaké, ex nemůžu už ty dva dny sehnat, nefungují kláv.komba vol+ /- a power butt., nelze tel připojit (vyplé ladění USB), nefungují servisní kody v tom tísňovém režimu, vyplá data a wifi...nefunuje NIC, co znám a ani to co jsem vyhledával na různých forech. hoří mi z toho nervy, jelikož jiný tel nemám (a ani nechci), jsem odkázán jen na přijímání hovoru na tomhle "torzu". Není to žádná čórka a po dvou dnech rozčilování se nechci čekat ani minutu, než dotyčná zvedne telefon a snad mi telefon odemkne. a ze yvědavosti, proč nefungují ani recovery kody? poradí někdo? moc díky :O: :O: :O: :O: :O: :O: :O:

orange

Re: nefunguje recovery,nelze odemknout displej

Příspěvek od orange » 02 led 2016 00:16

Postupuj podle tohoto navodu a natvrdo to prehrej: viewtopic.php?f=78&t=8444
Motorola T180, Siemens C35 a S35, SE T68, SE T610, SE T630, SE K700, SE K750, SE M600, SE G900, SE X1, SE X10 mini pro, SE X10, Sony Xperia Ion, Sony Xperia Z1

armagedon74

Příspěvek od armagedon74 » 03 dub 2016 14:50

Zdravím. Viem, že už je to staršia téma, ale kúpil som od jednej slečny na bazosi mobil Xperiu L, len zabudla mi povedať, že je tam vzor ktorý nevie, že aký bol. Skúšal som ho flashnúť, ale keď stlačím volume down a zastrčím mobil do usb, tak nerobí nič, nerozsvieti sa ani kontrolka, akoby zamrzol a som už z toho zúfalý, lebo mobil som kúpil mojej krstnej dcérke a tým pádom je nepoužiteľný. Viete mi poradiť niekto, že čo s tým?

začátečník

Příspěvek od začátečník » 24 dub 2016 18:08

Máš nainstalované ovladače?telefon se připojuje vypnutý ale to asi víš.o pár příspěvků výš má odkaz na návod jak na flash telefonu.
ray-BL-odemknuty,gin2jellybean a jine fičurky a pohoda!
Odpovědět