Novy adapter k wireless charging plate Sony WCH10

Nejvýkonnější zařízení současnosti kombinuje mobilní telefon a tablet
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pechix

Novy adapter k wireless charging plate Sony WCH10

Příspěvek od pechix » 14 kvě 2015 20:21

Zdravim, vedel by nekdo, kde sehnat novy napajeci adapter? Ten originalni mam prekousany, takze potrebuji sehnat novy, at uz original, nebo nejakou funkcn alternativu. Poradil by nekdo? :-( Diky za za pomoc.

TomasARN

Re: Novy adapter k wireless charging plate Sony WCH10

Příspěvek od TomasARN » 14 kvě 2015 21:02

Qi nabijacku maju v kazdom druhom obchode. Staci si dat do googlu alebo heureka cz
Sony Xperia Z5 Premium Gold, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia E3 Lime, Sony Xperia SP, Sony Smartwatch SW2, Sony SBH 20, Sony MBH10, Sony CP-ELS powerbank

Autor tohoto vlákna
pechix

Příspěvek od pechix » 15 kvě 2015 05:31

Ja nabijecku mam, ale morce mi prekousalo kabel od napajeciho adapteru. Takze potrebuju pouze ten adapter, nebudu prece za litr kupovat novou nabijecku kvuli adapteru :-/ Problem je, ze vsude jsem videl prodavat pouze komplet, nedari se mi to nikde najit samostatne.

TomasARN

Příspěvek od TomasARN » 15 kvě 2015 06:07

Sorry, zle som to pochopil, pochopil som, ze samotnu podlozku zhanas. O originalnom adaptery neviem, ale existuju univerzalne, len musis pozriet, ake mas parametre na povodnom. skus napriklad gme.cz alebo nejaky ,,radioamater,, neviem ci aj v CR to tak volate. V uplne najhorsom pripade sa daju kupit cele podlozky za 20 Eur
Sony Xperia Z5 Premium Gold, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia E3 Lime, Sony Xperia SP, Sony Smartwatch SW2, Sony SBH 20, Sony MBH10, Sony CP-ELS powerbank

vita88

Příspěvek od vita88 » 25 kvě 2015 09:22

Omlouvám se, vím že se to přímo netýká dotazu...Ale zajímalo by mě zda je nějaký kryt na Z ultra s touto funkcí (bezdrátového nabíjení) podobný jako pro Z3, Z2 a Z. Našel jsem pouze do zapojení micro USB, ale rád bych využil magnetický konektor. Bohužel jsem nikde nenašel pro můj typ telefonu.... Jak to máte řešené vy?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z Ultra“