Zálohování a obnova (.semc-fullbackup) nelze obnovit

Nejvýkonnější zařízení současnosti kombinuje mobilní telefon a tablet
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
630126

Zálohování a obnova (.semc-fullbackup) nelze obnovit

Příspěvek od 630126 » 19 lis 2015 18:26

Zdravím,

teď už vím, že jsem udělal velkou chybu, když jsem si zazálohoval všechny své soubory a data přes (ten debilní) program "zálohování a obnova" a tu skrytou složku jsem si zkopíroval do PC, abych to měl hezky u sebe. Po nahrání jiného sw jsem ty soubory ze složky .semc-fullbackup vrátil zpět do telefonu a s pokusem o provedení obnovy jsem zjistil, že to tak bohužel nefunguje, telefon už nechce ty soubory příjmout zpět, ať se to snažím ošulit jakkoliv.

Takže se ptám, zda-li existuje nějaká možnost ta data ještě vrátit nazpět? Mám takový pocit, že se mi to kdysi podařilo.

Děkuji.

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Zálohování a obnova (.semc-fullbackup) nelze obnovit

Příspěvek od verbatim » 19 lis 2015 20:56

Nahrával jsi vyšší verzi Androidu, že? Pak bych ti doporučil downgrade, obnovit ze zálohy a zálohu provést přes PC COMPANION. Záloha v telefonu při přechodu na jinou vyšší verzi OS pak nelze obnovit. Právě přes PC COMPANION to lze bez ohledu na verzi Androidu, kterou do telefonu v budoucnu nahraješ :wink:
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
630126

Re: Zálohování a obnova (.semc-fullbackup) nelze obnovit

Příspěvek od 630126 » 23 lis 2015 23:16

Máš pravdu, ale už nevím, ve které verzi jsem dělal tu zálohu. Už jsem totiž zkoušel LP 5.1, LP 5.0.2, a nějaký kitkat a nefungovalo to.
Nefungovalo to = Ten program ta data nenačte a rázem se ta data z telefonu vymažou. Jedna verze androidu je načetla, ale program vypsal chybu, že není kompatibilní s touto verzí androidu a byla to zrovna starší záloha, kterou obnovit zrovna nepotřebuji. V té novější záloze chybí soubor manifest a složka thumbnail, nevím proč, ale ptám se, jsou tyhle věci v záloze důležité?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z Ultra“